Схоже на підземну школу: в Миколаєві відремонтували укриття за кошти благодійників (фото)

Схоже на підземну школу: в Миколаєві відремонтували укриття за кошти благодійників (фото)

Автор: Дарина Лапіна 30 Май 2024 18:30

У Миколаєві відремонтували ще одне шкільне укриття. Заклад знаходиться у Заводському районі, наразі там навчається понад 1200 дітей.

Захисна споруда площею 900 м2 розділена на зони, де можна проводити навчання. Також там є можливість проводити позашкільні заняття. Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міськради, зауважуючи, що укриття більше схоже на підземну школу.  

Проєкт реалізував фонд SavED із партнерами: виданням «Українська Правда»,  сервісом із пошуку авіаквитків Кiwi і фондом Шона Пена CORE Response. До збору коштів також долучилась освітянська спільнота Львова.

В сховищі провели ремонт, придбали якісні меблі та усе необхідне для освітнього процесу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підземні школи в Херсоні будувати все ще планують, та чи відкриють?

«Рік тому ми з командою SavED започаткували літню кампанію, яку символічно назвали “До школи знов”. Тоді ми відкрили збір коштів на укриття й освітні простори, аби діти у прифронтових та прикордонних регіонах змогли повернутись до навчання наживо. Це укриття – один із результатів нашого минулорічного збору, який ми презентуємо символічно напередодні нової літньої кампанії», - зазначила співзасновниця благодійного фонду SavED Анна Новосад.

На заклик фонду до партнерства відгукнулась команда «Української Правди» та відкрила власний збір на укриття. До зібраних виданням 4 млн. грн. ще 4 млн. грн. додав фонд Шона Пена CORE Response, а також понад мільйон зібрала освітянська спільнота Львова та близько 800 тис.грн. на меблі додав сервіс Кiwi.

Головна редакторка Української Правди Севгіль Мусаєва зазначила, що її команда хотіла допомогти створити безпечний освітній простір у Миколаєві, що є надзвичайно важливим для відновлення навчання в офлайн.

«Команда Української Правди долучилась до кампанії фонду SavED та оголосила власний збір. Ми отримали тисячі донатів від 20 гривень до двох мільйонів й це означає, що наші читачі одностайні – діти мають вчитися! Наші читачі розуміють, що навіть в умовах війни важливо думати про майбутнє», - сказала Севгіль Мусаєва.

Мер Олександр Сєнкевич зазначив, що наразі це – найкраще укриття у Миколаєві та подякував усім, хто допоміг облаштувати таку захисну споруду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Треба зробити щось, що поверне молодь: Данія допоможе Миколаєву відбудувати університет та гімназію

Фото: Миколаївська міськрада.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів