Працівникам соцсфери Херсонщини подарували електротранспорт: соцпрацівникам – скутери, а ЦНАПам – велосипеди

Працівникам соцсфери Херсонщини подарували електротранспорт: соцпрацівникам – скутери, а ЦНАПам – велосипеди

Автор: Дарина Лапіна 28 Мар. 2024 09:15

Міжнародні організації, благодійники та волонтери продовжують передавати допомогу громадам Херсонщини, зокрема тим, що були деокуповані. 

Центри надання адмінпослуг Херсонської області отримали 15 електровелосипедів. Їх передали до Борозенської, Кочубеївської, Милівської, Чорнобаївської, Бериславської, Музиківської, Станіславської, Білозерської, Херсонської та Дар'ївської громад.

Як зазначили в пресслужбі Херсонської ОВА, електротранспорт дозволить працівникам ЦНАПів швидко пересуватися та зручно перевозити необхідний вантаж. Це підвищить мобільність фахівців та доступність надання адмінпослуг.
Допомога надійшла від організації «Кімонікс Інтернешнл Інк.» у межах проєкту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI – 4) — проєкт Агентства США з міжнародного розвитку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волонтери зібрали мільйон доларів США на броньовані машини для розмінування Херсонщини

Новий транспорт нещодавно отримали і соцпрацівники Херсонщини. Де окупованим громадам області передали 7 електроскутерів

Першочергово йдеться про населені пункти, де соцпрацівники долають значну відстань до громадян, яким надають послуги. Транспорт підвищить мобільність працівників та охопить адресною допомогою незахищені верстви населення.

Допомога профінансована урядом Японії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дитяча лікарня Херсонщини отримала сучасний інкубатор для новонароджених

Фото: Херсонська ОВА.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів