Дитяча лікарня Херсонщини отримала сучасний інкубатор для новонароджених
Ілюстративне фото

Дитяча лікарня Херсонщини отримала сучасний інкубатор для новонароджених

Автор: Євген Веселов 27 Февр. 2024 18:15

Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня отримала обладнання – інкубатор для догляду за передчасно народженими малюками.

Як повідомляє ХОВА, інкубатор для новонароджених передали волонтери Всеукраїнського благодійного фонду «Стрибог» за фінансової підтримки ErmsralНilft.

Обладнання – надійне й сучасне. Воно атестоване в Україні, а його виробник є офіційним партнером шести міжнародних організацій. Інкубатор вже встановили та підключили.

Зі слів директорки лікарні Інни Холодняк, у закладі працює відділення реанімації новонароджених і є діти, які потребують допомоги.

«Інкубатор, що використовували раніше, застарів, обладнання виходить з ладу, ремонт дуже коштовний, а відповідних спеціалістів немає. А на придбання нового бракувало коштів. Тож ця допомога вкрай актуальна», - зазначила пані Інна.

Олександр Спатар, голова фонду, каже, що лікарні потрібен ще аналізатор газів крові, реанімаційне та рентген обладнання, запит великий. Це не вперше благодійний фонд підтримує медичну сферу Херсонщини. Загалом цьогоріч передали допомоги на близько пів мільйона гривень.

За підтримки міжнародних партнерів та благодійників у лікарні в укриттях облаштовані палати для цілодобового перебування пацієнтів, блок інтенсивної терапії та операційна, тривають роботи з облаштування кімнат для психологічного розвантаження дітей, а також – окремо для працівників закладу.

Також лікарня пропонує безоплатні онлайн-консультації лікарів. Якщо наразі ви не можете потрапити з дитиною до лікаря, то можна записатися на консультацію за телефоном: +38 (066) 34-94-126 (з 8:00 до 14:40), або пишіть цілодобово в Telegram: @poliklinikaE.

Як повідомляла «Гривна», музиканти відомого на весь світ українського гурту Kalush Orchestra разом із БФ «Твоя опора» збирають гроші на водоочисні споруди для одного з медичних закладів Херсонщини. Загалом потрібно зібрати 1 млн 700 тис. гривень – наразі зібрано понад 530 тис. гривень.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів