Повідомлено про підозру колишньому співробітнику ДСНС з Херсонщини, який побудував «кар'єру» при окупантах

Повідомлено про підозру колишньому співробітнику ДСНС з Херсонщини, який побудував «кар'єру» при окупантах

Автор: Іван Підлісний 24 Февр. 2024 17:33

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури колишньому  фахівцю Головного управління ДСНС в Херсонській області заочно повідомлено про підозру у державній зрад.

За даними слідства, підозрюваний у травні 2022 року пішов на співпрацю з окупантами. Він отримав посаду «начальника» у створеному ворогом «Херсонском районном управлении Службы по делам гражданской обороны, чрезвычайным ситуациям и ликвидации последствий стихийных бедствий».

На цій посаді підозрюваний здійснював загальне керівництво підрозділом, незаконно використовуючи при цьому матеріально-технічну базу захопленої служби НС. Підбирав кадри, вів облік їхнього робочого часу. Допомагав окупаційній владі налагоджувати роботу надзвичайників згідно російських нормативів.

Як раніше повідомляла "Гривна", правоохоронці повідомили про підозру херсонці, яка добровільно погодилася обійняти посаду «декана факультету економіки, управління та бізнесу» у створеному окупаційною владою так званому «херсонському технічному університеті» на базі захопленого Херсонського національного технічного університету.Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів