Поранення або втеча: російські окупанти шукають варіанти, аби вижити на Херсонщині

Поранення або втеча: російські окупанти шукають варіанти, аби вижити на Херсонщині

Автор: Ян Ярчук 14 Апр. 2024 19:30

Партизанський рух “АТЕШ” повідомляє, що росіяни відмовляються виконувати поставлені їм бойові завдання, тому самовільно залишають місця тимчасової дислокації. Також є інформація, що дехто з них навіть мріє отримати поранення, аби надалі не воювати.

“За офіційними доповідями, які надходили до угруповання вс рф «дніпро» нам стало відомо, що орки відмовляються виконувати бойові завдання і самовільно залишають місця тимчасової дислокації. Примітно те, що деякі з тих, хто офіційно проходив паперами як соч (що самовільно залишив частину), пізніше виявлялися на окупованій території Херсонської області”, – пише АТЕШ у телеграм-каналі.

Крім того, партизанський рух інформує, що росіяни продовжують проводити заходи щодо посилення фільтраційних заходів у населених пунктах поблизу кордону з Кримом. Їхні агенти також зафіксували прибуття до Новоолексіївки великої кількості особового складу російської армії, який заселяється у вільні будинки.

Проте те, що окупанти мріють отримати поранення, аби надалі не воювати в Україні, пише й Центр національного спротиву. Там пояснюють, що поранення для окупантів – єдиний варіант, аби елементарно вижити.

У такий спосіб є шанс повернутися у місця постійної дислокації, а потім, якщо пощастить, втекти. Інших варіантів отримати «канікули» і побачитися з рідними просто немає. Російські військові безрезультатно місяцями чекають підписання рапортів на законну відпустку. 

Більш того, загарбники переконані, що поранення – це варіант не тільки відпочити, але й елементарно вижити. Адже втрати ворога на полі бою незліченні”, – повідомляє ЦНС.

Там також додали, що у розмовах з місцевими жителями окупанти жаліються, що біля кожного розташування їхніх військ доводиться облаштовувати, так звані, могильники для своїх загиблих. Один з таких могильників налічує щонайменше тисячу тіл.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Окупанти отримали наказ збільшити кількість місцевих жителів у «добробаті Маргелова» на Херсонщині

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів