Опалювальний сезон: у Херсоні з теплом майже 770 будинків, а селян волонтери намагаються забезпечити брикетами

Опалювальний сезон: у Херсоні з теплом майже 770 будинків, а селян волонтери намагаються забезпечити брикетами

Автор: Ганна Власенко 05 Декабря 2023 08:40

У Херсоні опалювальний сезон стартував ще 21 листопада. Наразі в обласному центрі запустили 80% міських котелень.

Напередодні опалювального сезону влада попередила містян, що процес подачі тепла буде поступовий, першими отримають тепло медичні заклади та важливі інфраструктурні об’єкти. А у мікрорайоні Корабел тепло почнуть подавати, як тільки будуть полагоджені усі енергетичні об’єкти та відремонтовані труби тепломережі.

Як зазначив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін на брифінгу, який оприлюднила Херсонська ОВА, нині запущено і працюють 80% міських котелень. З теплом вже 769 із 1071 будинків, процес підключення абонентів триває.

Також Прокудін інформує, що влада спільно з благодійниками продовжує забезпечувати жителів сільської місцевості паливними матеріалами.

«Волонтери підтвердили готовність надати дрова, брикети та вугілля для майже 18 тисяч домогосподарств. Ще для близько 7400 виділять кошти для купівлі паливних матеріалів. Вже налагоджено постачання до громад регіону, нині допомогу отримали 1700 родин», - підкреслив Прокудін.

 

Благодійний фонд “Людина в біді” доставив у Нововоронцовську громаду брикети, завдяки яким вдасться зігріти близько тисячі осель. Фото: ХОВА

Що стосується теплозабезпечення мікрорайону Корабел, і про це нещодавно повідомляла «Гривна», то й тут можна констатувати, що процес потроху йде. У деяких будинках систему теплозабезпечення вже заповнили водою. Проте деінде трапляються пориви як внутрішньої системи, так і зовнішньої.

 

На фото автора: «водоспад» з труби тепломережі на Острові у Херсоні, 30.11.2023

Ремонтники намагаються оперативно усувати неполадки. Але значною перешкодою для запуску опалення на херсонському Острові залишаються небезпечна для тепловиків та енергетиків ситуація та незліченна кількість вибитих обстрілами вікон у будинках.

Читайте також: Чотири вікна на день – як під обстрілами працюють промислові альпіністи в Херсоні

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів