На розкриття таємниці – 30 хвилин: Миколаївська бібліотека запрошує пройти загадковий квест-гру

На розкриття таємниці – 30 хвилин: Миколаївська бібліотека запрошує пройти загадковий квест-гру

Автор: Ганна Власенко 03 Декабря 2023 08:40

У Миколаєві любителів головоломок запрошують на квест-гру «За лаштунками книгосховища». Захід відбудеться організовує та проводить Миколаївська універсальна бібліотека.

Як повідомляє Миколаївська міськрада, любитів пригод та загадок, а також заплутаних головоломок запрошують у Миколаївську універсальну наукову бібліотеку.

«Тут 6 грудня, об 11.00, у рамках Національного тижня читання відбудеться квест-гра «За лаштунками книгосховища».

Потрапивши до бібліотеки, команда гравців раптово опиняється замкненою у книгосховищі, вийти з якого можливо тільки за умови виконання усіх завдань. У грі є багато цікавих головоломок, складних і незвичних загадок, розгадка яких вимагає злагодженої командної роботи, повідомляють співробітники бібліотеки.

Необхідно буде знайти зашифрований код і вибратися з лабіринту книгосховища, поки «бібліостраховиська» не поглинуть гравців навіки. Але слід пам’ятати, що час обмежений і на розкриття таємниці коду буде лише 30 хвилин», - йдеться у повідомленні.

Участь у квесті безкоштовна.

Адреса бібліотеки: Миколаїв, вул. Маріупольська, 9. Довідки за тел.: (0512) 37-34-20.

Раніше «Гривна» повідомляла, що Миколаївський академічний художній драматичний театр і Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша почали роботу над виставою-мюзиклом «Котигорошко проти вікінгів».

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів