«На рівному місці накликаєте удар»: Віталій Кім просить цивільних Миколаївщини не носити камуфляж

«На рівному місці накликаєте удар»: Віталій Кім просить цивільних Миколаївщини не носити камуфляж

Автор: Марина Поліщук 27 Мар. 2024 10:34

Днями голова Миколаївської ОВА Віталій Кім звернувся до цивільних жителів Миколаєва та області з проханням не носити на вулиці камуфляжний одяг. Свої слова він пояснив необхідністю думати про безпеку.

Зокрема, 25 березня очільник Миколаївщини написав у своєму-телеграм-каналі таке:

«Будь ласка, не треба по місту і області вдягати камуфляжі і військову форму, якщо ви не є такими і не виконуєте завдання. В містах більш корисні худі і джинси, щоб вас не помічали.

Машинами, що схожі на військові, теж не варто пересуватися. Це тупо».

Ці слова Кіма привернули увагу жителів багатьох регіонів України, при цьому не всім був зрозумілий посил голови Миколаївської ОВА. Тому в ефірі телемарафону він пояснив свій заклик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці найбільше довіряють Володимиру Зеленському та Віталію Кіму

За словами Віталія Кіма, цивільні громадяни намагаються бути в тренді, адже камуфляж нині актуальний, а також прагнуть таким чином показати, що вони разом зі Збройними силами. Проте велика кількість людей в одязі, подібному до військового, привертає надмірну увагу російських окупантів. Те саме стосується і цивільних автомобілів, схожих кольором на військові.

Очільник області каже, що над Миколаєвом та районами, що знаходяться близько до лінії фронту, періодично – «щонайменше тричі на тиждень» – літають ворожі безпілотники, за допомогою яких ворог оглядає населені пункти через свої камери.

«Я прошу цього не робити, тому що ви просто на рівному місці накликаєте удар по якомусь цивільному об'єкту. Тому що росіяни багато інформації не мають, але вони бачать щось і роблять часто свої хибні висновки», – пояснив Віталій Кім.

Раніше він звернув увагу жителів регіону на те, що ворог змінив тактику стосовно обстрілів Миколаївщини.

«Є проблема, що ворог змінив тактику. Що вони змінили? По-перше, балістика з Криму, яку ми чекали на Півдні, полетіла аж до Києва.

Вдруге, вчора вночі шахеди летіли дуже низько, ми їх бачили. Вони дійсно били по об'єктах критичної інфраструктури та продовжують систематично це робити. На жаль, росіяни бачать, куди вони б’ють, їх корегує розвідник. Також вони б’ють по цивільних об’єктах», - розповів Кім 25 березня під час телемарафону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Масований обстріл України: російські окупанти застосували нову тактику

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів