Очільник Миколаївської ОВА виступив за цензуру в ЗМІ

Очільник Миколаївської ОВА виступив за цензуру в ЗМІ

Автор: Іван Підлісний 24 Февр. 2024 13:20

Очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім розкритикував роботу журналістів та виступив за пропаганду та цензуру в ЗМІ. 

Відповідні заяви Кім озвучив під час в ефірі на Youtube-каналі журналістки 1+1 Наталії Мосейчук. Він заявив, що агітує за введення регулятора під час воєнного стану. 

"Журналісти шукають, що робить поганого влада. Це як звичка, тому що це клікбейт, гарний матеріал. Це вже покоління журналістів, яке знає, що так треба робити. Як ви можете прокоментувати, як представник журналістики, що вони за один день скажуть: "Заради перемоги ми знімаємо тільки те, що корисно для перемоги"? Зараз не всі (я не хочу ображати журналістів)... Якщо поставити на важелі, що важливо - супер сюжет чи стратегічна мета? Хто яке обере, велике в мене питання", - заявив Кім. 

Він зазначив, що зараз потрібні чіткі правила для роботи журналістів, які мають визначити "що можна, а що - ні".

"Ми проводили одну сесію облради без журналістів. Зрада! Чого не пустили? Ми її (сесію) провели за 30 хвилин. Тому що нема кому нічого виступати. Камер нема – перед ким, кому казати оці понти? Коли звичайна рада, з журналістами – такі пламенні промови в депутатів: “Та ми, за народ!”… Що треба народу? Швидкість роботи чи шоу? Я – за швидкість роботи", - каже очільник Миколаївської ОВА. 

Також Віталій Кім висловив особисту думку про те, що під час війни не має бути окремих думок, маючи на увазі, вочевидь, роботу ЗМІ. За його словами, ворог використовує вільні медіа для розхитування ситуації в державі. 

"Моя особиста думка, що під час війни окремих думок не має бути. Має бути пропаганда. Тому що пропаганда в Росії працює, як велика махіна, яка зараз нас переїжджає. А ми обговорюємо про права людини… Це призводить до розхитування. Вони використовують наші вільні медіа, свободу нашого слова, щоби, враховуючи цю систему, вкидувати туди наративи, і вони розповсюджуються нами же”, – каже голова ОВА.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів