На Херсонщині планують розвивати інноваційні оборонні проєкти

На Херсонщині планують розвивати інноваційні оборонні проєкти

Автор: Євген Веселов 08 Мар. 2024 09:21

Тема оборони та оборонних підприємств та інших потужностей в Україні взагалі-то засекречена через військовий стан, але щось цікаве все ж таки відбувається в цій сфері.

Цікаво тому, що про оборонні інновації заговорили на Херсонщині, більша частина якої тимчасово окупована, а звільнена – майже вся під обстрілами. Хоча, можливо, ідеться про чергову рознарядку зверху, яка передбачає утворення в області цілого офісу.

Як зазначено в розпорядженні начальника Херсонської обласної військової адміністрації Олександра Прокудіна від 29 лютого цього року, утворюється «Офіс розвитку інноваційних оборонних проєктів у Херсонській області». Увійдуть до нього чинні працівники обласної адміністрації, а відповідальним призначено першого заступника голови ХОДА Дмитра Бутрія.

Цікаво, що в складі Офісу – жодного науковця, хоча той же Херсонський національний технічний університет мав за мирних часів певні розробки для оборони. Немає нікого з представників «Укроборонпрому», підприємства якого є на Херсонщині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Укроборонпром»: погляд на ситуацію з Херсона та Одеси

Тобто Офіс – це ті ж самі чиновники, які за своїми функціональними обов’язками опікуються питаннями безпеки, інфраструктури, розвитку. Просто тепер вони будуть проводити наради у форматі Офісу та займатися оборонними інноваціями.

До речі, також у структурі ХОДА є «Офіс інвестицій та розвитку експорту», представник якого також увійшов до складу нового «Офісу розвитку інноваційних оборонних проєктів».

Голова обертом від таких красивих назв. А чи буде якась користь від цих офісів?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зарплати чиновників обласної та районних військових адміністрацій Херсонщини обійдуться в 224 млн гривень

На головній світлині: площа Свободи та будівля Херсонської облдержадміністрації, грудень 2023 р. Фото: www.lrt.lt

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів