«Кринків фактично не існує»: Братчук розповів про дії ЗСУ на лівобережжі Херсонщини та важливу задачу

«Кринків фактично не існує»: Братчук розповів про дії ЗСУ на лівобережжі Херсонщини та важливу задачу

Автор: Ганна Власенко 20 Ноября 2023 12:00

ЗСУ на окупованій частині Херсонщини продовжують проводити активні дії. Тривають важкі бої, йде контрбатарейна боротьба. Одне з завдань українських Сил оборони на лівобережжі - порушення логістичних шляхів окупантів.

Про це Сергій Братчук, речник Української добровольчої армії "Південь", розповів в фірі «Еспресо».

"Щодо населеного пункту Кринки, то його фактично на сьогодні не існує, тому що ворог намагається знищити плацдарми, які утримують наші морські піхотинці. Важкі бої тривають. Противник максимально застосовує все, що має для вогневого ураження, у тому числі й авіаційне озброєння, але наші позиції утримуються. Щобільше, сьогодні відбувається контрбатарейна боротьба не лише правого берега з лівим, а вже і плацдарми лівого берега можуть ворогу відповідати", - зауважив речник Української добровольчої армії "Південь".

За його словами, також відбуваються рейдові, розвідувально-диверсійні дії, які завдають ураження російському війську і в особовому складі, і у бойовій техніці.

"Можемо відзначити 501-й окремий батальйон морської піхоти, який напередодні знищив декілька ворожих вантажівок на трасі Олешки – Нова Каховка. Це надзвичайно важка робота, є втрати. Але ці вантажівки мали забезпечити противника і боєкомплектом, а тепер вони знищені повністю. Саме порушення цих логістичних шляхів окупантів – одне з завдань наших хлопців на лівому березі річки Дніпро. Треба дуже обережно ставитися про інформування щодо лівого берега, однак про те, що можна говорити, ми говоримо. Ці події відбуваються і будуть продовжуватися найближчим часом", - підкреслив Сергій Братчук.

Читайте також: ЗСУ продовжують утримувати позиції на лівобережжі Херсонщини, а російські "блогери" радять колаборантам покинути Олешки

Фото ілюстративне: Getty Images

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів