ЗСУ продовжують утримувати позиції на лівобережжі Херсонщини, а російські

ЗСУ продовжують утримувати позиції на лівобережжі Херсонщини, а російські "блогери" радять колаборантам покинути Олешки

Автор: Іван Підлісний 20 Ноября 2023 11:20

Генштаб ЗСУ повідомив, що українські захисники продовжують утримувати позиції на лівобережжі Херсонської області. Також там наголосили, що триває контрбатарейна боротьба та нанесення вогневого ураження по тилах ворога. 

Аналітики Інститут вивчення війни, посилаючись на російських блогерів, повідомляє, що ЗСУ атакували поблизу населених пунктів Пойма та Піщанівка. Також "воєнкори" ворога заявили, що окупанти намагалися провести контратаки на позиції ЗСУ у Кринках, та нібито відбили спробу українських військових провести висадку на острові Великий Потьомкінський. 

"Російський блогер стверджував, що українські сили використовують модифіковані безпілотники «Баба-Яга» для ураження російських термобаричних артилерійських систем на лівому березі, підкреслюючи вразливість російської протиповітряної оборони в цьому районі", - пишуть аналітики ISW. 

Деякі російські так звані "воєнкори" вже попереджують колаборантів та радять евакуюватися з тимчасово окупованих Олешок, або бути готовим до термінового виїзду. Нагадаємо, що раніше стало відомо про нові випадки мародерства та дезертирства російських військових на лівобережжі Херсонської області

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів