ЗСУ продовжують утримувати позиції на лівобережжі Херсонщини, а російські “блогери” радять колаборантам покинути Олешки

Генштаб ЗСУ повідомив, що українські захисники продовжують утримувати позиції на лівобережжі Херсонської області. Також там наголосили, що триває контрбатарейна боротьба та нанесення вогневого ураження по тилах ворога. 

Аналітики Інститут вивчення війни, посилаючись на російських блогерів, повідомляє, що ЗСУ атакували поблизу населених пунктів Пойма та Піщанівка. Також “воєнкори” ворога заявили, що окупанти намагалися провести контратаки на позиції ЗСУ у Кринках, та нібито відбили спробу українських військових провести висадку на острові Великий Потьомкінський. 

“Російський блогер стверджував, що українські сили використовують модифіковані безпілотники «Баба-Яга» для ураження російських термобаричних артилерійських систем на лівому березі, підкреслюючи вразливість російської протиповітряної оборони в цьому районі”, – пишуть аналітики ISW. 

Деякі російські так звані “воєнкори” вже попереджують колаборантів та радять евакуюватися з тимчасово окупованих Олешок, або бути готовим до термінового виїзду. Нагадаємо, що раніше стало відомо про нові випадки мародерства та дезертирства російських військових на лівобережжі Херсонської області

 

Пов'язані записи

«У нас живуть коти й одуд»: як тварини стають частиною фронтового життя захисників Херсонщини (фото)

Українські захисники на фронті часто є рятівниками й друзями для чотирилапих і пернатих – тварини стають частиною побуту військових. Про дружбу з котами та порятунок одуда «Гривні» розповів військовослужбовець, який…

Подробиці
Ваучери замість наборів: як підтримують жителів прифронтових громад на Херсонщині

У межах проєкту «Гідність та стійкість прифронтових громад» жителі Херсонщини можуть отримати ваучери на придбання засобів гігієни у магазинах. Реалізується проєкт вже не перший рік, «Гривна» писала про його продовження і у…

Подробиці