«Герой – Херсон»: військовий оркестр створив пісню, присвячену визволителям і героїчним жителям міста (відео)

«Герой – Херсон»: військовий оркестр створив пісню, присвячену визволителям і героїчним жителям міста (відео)

Автор: Марина Поліщук 20 Февр. 2024 08:00

«Герой – Херсон» – так називається композиція, яку створив та виконує військовий оркестр 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр». Пісня написана до річниці звільнення Херсона від російських окупантів і присвячена героїчним, незламним херсонцям та воїнам-визволителям міста.

У пісні «Герой – Херсон» ідеться про подвиг захисників, визволителів та жителів міста, яке прославилося своїм героїзмом на весь світ. Про це виданню АрміяInform розповів Сергій Довгополий, соліст військового оркестру, артист вищої категорії.

«Кожним зі своїх виступів у тилу ми прагнемо привернути увагу до героїзму наших захисників із лав Збройних сил України, розповідаємо про їхній щоденний подвиг, щоб люди пам’ятали про наших хлопців», – каже виконавець.

Він додає, що пам’ятати необхідно не лише про військових, але й про цивільних, які живуть поблизу лінії зіткнення і на тимчасово окупованих територіях. Адже вони щодня живуть під постійною загрозою, яка не так сильно відчувається віддалік від фронту.

«Херсон визволили, але по ньому прилітає кожен день. Тому слід робити все, щоб перемогти в цій війні, бо інакше українці ніколи не почуватимуться в безпеці», – зазначає Сергій Довгополий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Редакція»: прем’єра відзнятого на Херсонщині фільму відбулася на Берлінале 

До речі, військовий оркестр 93-ї ОМБр «Холодний Яр» за роки великої війни став справжнім «музичним військовим бендом», який грає авторські пісні на власну музику. Окрім кавера на пісню Wellboy під назвою «русі гусі», хітами музичного колективу стали пісні «Незламні герої», «ЗСУ дівчата» та «Герой – Херсон». Виступають музиканти як поблизу лінії фронту для бійців, так і в тилу.

Пісня «Герой – Херсон»: автор слів – Олександр Корольов, музика – оркестр 93-ї ОМБр «Холодний Яр».

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів