Фігурант

Фігурант "Миротворця" склав повноваження депутата Херсонської міськради

Автор: Іван Підлісний 23 Мар. 2024 14:45

Ще один депутат Херсонської міськради достроково склав повноваження. На цей раз мова йде про члена фракції "ОПЗЖ" Тіграна Мкртчяна. 

Розпорядження про припинення його повноважень підписав очільник міської військової адміністрації Роман Мрочко. Як зазначено в документі, підставою стала заява самого Мкртчяна про складання депутатського мандату. Таким чином він продовжив марафон припинення повноважень херсонських обранців. 

ЧИТАЙТЕ ПО ТЕМІ: Гроші "ОПЗЖ": як змінилися статки херсонських депутатів під час повномасштабної війни

Нагадаємо, що раніше свої мандати склали 10 депутатів міськради. Серед них Оксана та Ігор Пастух, Юрій Рожков, Оксана Матусевич, Наталія Устинова та інші. 

Варто додати, що Тігран Мкртчян має будівельний бізнес. Зокрема, компанія його родини ТОВ "Кайсар, ЛТД" до повномасштабного вторгнення регулярно отримувала підряди на ремонти доріг у Херсоні. 

Фігурує вже колишній депутат на сайті "Миротворець", де зазначено, що він добровільно пішов на співпрацю з ворогом під час тимчасової окупації Херсона. Однак жодних подробиць чи фактів "Миротворець" не наводить. Відсутні згадки про це й в реєстрах МВС та СБУ, тому офіційних підтверджень можливої колабораційної діяльності Тіграна Мкртчяна немає. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів