До віддалених селищ Херсонщини приїдуть лазне-пральні комплекси

До віддалених селищ Херсонщини приїдуть лазне-пральні комплекси

Автор: Ганна Власенко 01 Февр. 2024 08:45

Через руйнування критичної інфраструктури, а також через підрив окупантами Каховської греблі у багатьох населених пунктах Херсонщини існують проблеми з водопостачанням. Волонтери, благодійники та місцева влада намагаються забезпечити жителів селищ питною водою. Проте на санітарні потреби – помитися та попрати, привозної води замало. Частково вирішити цю проблему допоможуть мобільні лазне-пральні комплекси.

Як повідомляє Херсонська МВА, такі лазне-пральні комплекси отримають громади Херсонщини.

«Частково вирішити це питання допоможуть пересувні лазне-пральні комплекси. Ці мобілі працюватимуть у віддалених районах, де є гігієнічні потреби,  необхідність прання й сушки речей», - йдеться у дописі ХМВА.

Херсонські посадовці зазначають, що ця допомога стала можливою завдяки Червоному Хресту України. Окрім передачі обладнання, волонтери організації проведуть навчання персоналу, який обслуговуватиме його.

У Червоному Хресті зауважили, що сфокусували свою увагу саме на створенні умов для забезпечення потреб з гігієною в деокупованих регіонах, які постраждали від затоплення.

«Українським Червоним Хрестом була реалізована ідея мобільних комплексів, які спроможні дістатися на деокуповані території, де пошкоджена інфраструктура, щоб задовольнити гігієнічні потреби людей, а також їх потреби в пранні та сушці особистих речей», - наголосили в організації.

Виробництво комплексів, які на сьогодні є єдиними в Україні, здійснено ТОВ «Науково-виробнича компанія «ДЕФЕНС АВТО».

Як раніше писала «Гривна», Херсонщина потерпає від наслідків знищення Каховської ГЕС, адже найбільше водосховище України забезпечувало водою понад 1 млн українців. Осторонь цієї проблеми не залишились музиканти відомого на весь світ гурту Kalush Orchestra. Разом із БФ «Твоя опора», вони збирають гроші на водоочисні споруди для одного з медичних закладів Херсонщини. До спільної ініціативи доєдналася й українська мережа супермаркетів.

Усі фото: ХМВА

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів