Відбудували та відкрили зруйнований внаслідок підриву Каховської ГЕС міст через Інгулець

Відбудували та відкрили зруйнований внаслідок підриву Каховської ГЕС міст через Інгулець

Автор: Ганна Власенко 19 Янв. 2024 09:30

У Горохівській громаді на Миколаївщині ввели в експлуатацію відбудований міст через річку Інгулець, який був зруйнований внаслідок підриву російськими окупантами греблі Каховської гідроелектростанції. 

Як повідомив очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім, нова переправа довжиною 72 метри зведена за пʼять місяців завдяки співпраці Миколаївської ОВА, 36-ї шляхо-відновлювальної бригади Державної спеціальної служби транспорту, фандрейзингової платформи «United24».

У Державній спецслужбі транспорту зазначили, що новий залізобетонний міст довжиною 72 метри - це відновлення транспортного сполучення між громадами, що дасть змогу зокрема безперешкодно добиратися до об'єктів соціальної інфраструктури, скоротить шлях пересування сільськогосподарської техніки для фермерів.

«Дякую всьому особовому складу за оперативну та якісно виконану роботу. Дякую всім, хто долучився до будівництва цього важливого транспортного об'єкту. Новий міст – це відновлення повноцінного життя для місцевих жителів. Разом йдемо до Перемоги. Слава Україні", - наголосив під час відкриття мосту голова адміністрації Державної спеціальної служби транспорту генерал-майор Богдан Бондар.

Зазначається, що це вже одинадцятий міст відновлений мостовиками Держспецтрансслужби на Миколаївщині. Загалом з 2022 року військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту відновили 86 мостових об’єктів, з них 23 за фінансової підтримки United24.

Читайте також: На Миколаївщині повністю відбудували міст, який на початку вторгнення підірвали разом з російським танком

Фото: Державна спеціальна служба транспорту.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів