Чергові погрози окупантів: тих, хто до літа не отримає російський паспорт, збираються виселяти

Чергові погрози окупантів: тих, хто до літа не отримає російський паспорт, збираються виселяти

Автор: Марина Поліщук 03 Апр. 2024 16:44

Російські пропагандисти повідомляють, що на окупованих українських територіях із липня цього року місцевих жителів, які не отримали паспорта країни-агресора, будуть вважати іноземцями. Чим це загрожує українцям?

У пропагандистських пабліках поширюють повідомлення, що з 1 липня 2024 року для жителів ТОТ України закінчується термін так званого спрощеного порядку отримання російського громадянства. Далі тих, хто не отримав паспорт РФ, будуть вважати іноземними громадянами.

Кремлівські посіпаки повідомляють, що термін перебування іноземців на території, яку вони окупували, не має перевищувати 90 діб.


Скріншот одного з окупаційних пабліків

Для місцевих жителів, які тримаються в тих нелюдських умовах і відмовляються брати аусвайс, це означає одне: окупанти збираються виганяти людей із їхніх власних будинків – начебто за порушення міграційного законодавства.

Як повідомляла «Гривна», майже місяць тому британська розвідка теж попереджала, що жителі окупованих територій України, які відмовляються оформлювати російське громадянство, можуть бути депортовані загарбниками до депресивних регіонів країни-агресора.

Можливо, повідомлення про зміни з 1 липня – лише чергова жахалка для людей на ТОТ, які досі не отримали російські паспорти.

За даними Центру національного спротиву, Кремль тисне на гауляйтерів через саботаж жителів ТОТ. Адже наразі, після понад 2 років окупації, рівень паспортизації не досягає 50%. Саме тому Москва навіть офіційно дозволила жителям окупованих регіонів «голосувати» без паспортів на так званих «виборах» у березні.

Центру нацспротиву повідомляє, що Москва вимагає від гауляйтерів повної паспортизації населення ТОТ до 2026 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські окупанти планують оголосити примусову мобілізацію на ТОТ Херсонщини після фейкових виборів 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів