Російські окупанти планують оголосити примусову мобілізацію на ТОТ Херсонщини після фейкових виборів

Росіяни планують мобілізувати до свого окупаційного війська ще до 300 тисяч осіб. В тому числі й українців з тимчасово окупованих територій Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької областей. 

Відповідний наказ, який передали українські спецслужби, оприлюднила Держприкордонслужба. В ньому зазначено, що продовження так званої часткової мобілізації розпочнеться з 25 березня. Тобто, одразу по завершенню фейкових виборів президента рф. Мобілізаційні заходи триватимуть до 1 червня. Ймовірно, саме влітку російські окупанти планують провести свій новий наступ на українські території. 

Варто нагадати, що раніше стало відомо про підписання гауляйтером Херсонської області Володимиром Сальдо наказу про проведення мобілізації на тимчасово окупованій території. А речник ОВА Олександр Толоконніков заявив, що мобілізація до окупаційної армії має розпочатися у квітні цього року

Для збору особистих даних людей для примусової мобілізації рашисти використовують ці самі фейкові вибори, які наразі тривають на окупованих територіях. Про те, що загарбники планують призвати українців до лав своєї армії свідчить й нещодавній указ про включення загарбаних українських територій до так званого “Південного воєнного округу”, який й буде займатися мобілізаційними заходами. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На лівобережжі Херсонщини окупанти готуються до примусової мобілізації працівників підприємств

Варто не забувати й процес обов’язкової “постановки на облік” в окупаційних військкоматах, які створили рашисти на лівобережжі Херсонської області. До слова, відповідний наказ з підписом очільника “міннападу рф” Сергія Шойгу й раніше було оприлюднено в мережі. Але пропаганда окупантів поспішила заявити про його фейковість та “вигадки” українців. 

В свою чергу, російські “воєнкори” та пропагандисти в російських “ЗМІ” заявляють про необхідність проведення додаткової мобілізації. А офіційні особи традиційно кажуть, що такої необхідності немає. Зокрема, таку заяву зробив голова комітету держдуми рф з оборони Андрій Картаполов. 

“Ніякої мобілізації не планується. Це робота наших опонентів, які вкидають через інтернет фейковий, висмоктаний з пальця документ”, – заявив Картаполов, коментуючи “наказ Шойгу”. 

Однак, всі ми пам’ятаємо чого варті подібні слова російських офіційних осіб. Тим більше, що часткова мобілізація на росії офіційно не завершилася. В оприлюдненому наказі про мобілізацію 300 тисяч осіб є посилання на інший документ – указ путіна про часткову мобілізацію, який було видано ще у вересні 2022 року. Він продовжує діяти начебто для комплектації окупаційної армії за рахунок “контрактників” та “добровольців”. Де-факто ж прихована мобілізація, в тому числі й примусова, триває.

Пов'язані записи

Випити каву на Арестанці, посидіти на баржі в Гідропарку: буденні речі, що стали мріями для херсонців

Те, що колись здавалося буденним і звичним, під час війни набуває зовсім інших сенсів. Звичайні речі – поїздка до батьків у село, неспішна прогулянка вечірнім містом з кавою в руках…

Подробиці
Бояться ударів по логістиці: на ТОТ Херсонщини окупанти створюють новий спецбатальйон

Українські захисники продовжують завдавати ударів по логістиці рашистів на тимчасово окупованому лівобережжі Херсонщини, через що в окупантів виникли серйозні проблеми. Аби убезпечитись від нових уражень ворог формує на ТОТ області…

Подробиці