Безкоштовна доставка ліків: відтепер проєкт «Укрпошти» працює на Херсонщині та Миколаївщині

Безкоштовна доставка ліків: відтепер проєкт «Укрпошти» працює на Херсонщині та Миколаївщині

Автор: Марина Поліщук 01 Мар. 2024 18:03

Нещодавно «Укрпошта» запустила проєкт безкоштовної доставки ліків у прифронтові регіони країни. Пілотний проєкт «Укрпошта. Аптека» був доступний на Донеччині та Сумщині, а від 1 березня поширився і на Херсонщину, Миколаївщину, а також Запоріжжя, Харківщину й Чернігівщину.

Компанія отримала ліцензії на роздрібну й електронну роздрібну торгівлю лікарськими засобами, тож почала приймати перші замовлення та доставляти їх клієнтам, повідомила пресслужба «Укрпошти».

«Вже за декілька днів після запуску пілотного проєкту “Укрпошта. Аптека” на Донеччині та в деяких прикордонних районах Сумщини ми почали отримувати звернення й з інших прифронтових областей країни, де теж є проблеми з доступом до основних лікарських засобів. Ми протестували процеси та ухвалили рішення масштабувати пілотний проєкт, усвідомлюючи його вагомість для українців», – зазначив гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На окупованій Херсонщині населення не має доступу до ліків

За словами Смілянського, у прифронтових регіонах, де аптеки відсутні або зруйновані за час війни, можливість замовити ліки з безкоштовною доставкою дуже заощаджує кошти пенсіонерам. Адже, окрім безкоштовної доставки, вони можуть взяти участь у програмі «Доступні ліки», отримавши їх безкоштовно або ж за дуже хорошу ціну.

ЯК ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ТА ЯКІ ТЕРМІНИ ДОСТАВКИ

Щоб придбати лікарські засоби, достатньо зателефонувати до контакт-центру «Укрпошти» за номером 0-800-300-545 та слідувати підказкам у голосовому меню для зв’язку з фахівцем. Наразі є змога замовляти безрецептурні препарати (компанія повсякчас працює над розширенням асортименту), а також ті, що діють за програмою «Доступні ліки».

Сформоване замовлення буде надіслане клієнту до найближчого відділення за послугою «Укрпошта Експрес». Доставка безкоштовна. Щойно посилка буде готова до видачі, замовник отримає SMS-повідомлення. Щоб перевірити, чи правильно укомплектоване замовлення, можна оглянути посилку при врученні.

Терміни доставки наразі становлять до 3 днів між обласними центрами (без урахування дня відправлення). Термін зберігання замовлення у відділенні – 7 календарних днів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підвищення пенсій з 1 березня: кому та на скільки зростуть виплати

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів