В Миколаєві судять освітянку, яка погодилась очолити дитсадок під час окупації Херсона

В Миколаєві судять освітянку, яка погодилась очолити дитсадок під час окупації Херсона

Автор: Дарина Лапіна 23 Май 2024 15:55

Центральний районний суд Миколаєва обрав запобіжний захід жительці Херсона, яку підозрюють у пособництві державі-агресорці. 

Як повідомили в пресслужбі суду, в період окупації Херсона, жінка добровільно погодилась очолити незаконно створений так званою «адміністрацією» країни-агресора дошкільний навчальний заклад. 

На посаді підозрювана забезпечувала прийняття на роботу персоналу, отримувала дитячі книжки російською мовою, завезені з території рф, забезпечувала виплату заробітної плати, очолюваного нею закладу в російських рублях, впроваджувала освітні стандарти країни-окупанта.

В ході розгляду справи суд заслухав і свідчення співробітників садку. Вони повідомляли, що підозрювана неодноразово пропонувала приступити до роботи в створеному окупаційною адміністрацією закладі, зазначала, що для них велика честь працювати на рф, на що вони відповіли відмовою.

У судовому засіданні, підозрювана не визнала свою провину, повідомила, що залишилась працювати на тій же посаді, яку і обіймала раніше.

Суд ухвалив рішення застосувати до освітянки запобіжний захід у виді тримання під вартою без визначення розміру застави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Родина викладачів з Херсона допомагала окупантам, а нині спокійно живе під Києвом – ЗМІ

Фото ілюстративне.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів