Зі сфери освіти – до оборони країни: історія чоловіка з Херсонщини, який вдало поєднує професійний досвід та військову справу

Зі сфери освіти – до оборони країни: історія чоловіка з Херсонщини, який вдало поєднує професійний досвід та військову справу

Автор: Ян Ярчук 17 Апр. 2024 17:30

Леонід – військовослужбовець, капітан, розміняв вже шостий десяток, у своєму підрозділі він найстарший, тому й позивний має – «Дід». До повномасштабного вторгнення чоловік обіймав посаду головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту одного з районів на Херсонщині, нині ж займається забезпечення підрозділу зброєю та боєприпасами.

Історію Леоніда розповіли у Херсонському обласному центрі ТЦК та СП. Там зазначають, чоловік з тих, що навіть ядерну бомбу роздобути, бо ще в лютому 2022-го, під час оборони Херсона, спромігся під обстрілами, в тому числі й авіації, вивезти з військової бази до місця збору та комплектування озброєння на значну кількість особового складу. У тому ж напрямі Леонід працює й зараз.

У військовій справі допомагає досвід та темперамент

Він говорить, що в роботі насамперед допомагає життєвий досвід:

«Налагодити чітку роботу щодо забезпечення підрозділу зброєю та боєприпасами допоміг раніше набутий досвід, тут людська складова спрацьовує».

Проте одних здібностей психолога й організатора тут було б замало, зазначають у Херсонському обласному центрі ТЦК та СП, адже енергії й швидкості Леоніда може позаздрити навіть молодь. На це чоловік відповідає:

«Такий у мене темперамент, хочу всюди встигнути. Чи буває важко? Та звісно, але не фізично, а швидше психологічно».

Найзаповітніше бажання

«Яке моє найбільше бажання? Та, мабуть, як у всіх: звільнити рідну землю від загарбників, а далі – до родини та роботи в освіті», – розповідає «Дід». До речі, Леонід батько чотирьох дітей, також має сімох онуків.

Головне фото ілюстративне, з відкритих джерел, в тексті - з Херсонського обласного центру ТЦК та СП

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів