Літо закінчилося – квитки на потяги дешевшають

Автор: Виталий Яшков 31 Августа 2018 18:04

«Укрзалізниця» повідомила про зниження вартості проїзду у пасажирських поїздах, що курсують територією України. Як інформує прес-служба підприємства, з 1 вересня вступає в дію коефіцієнт 1,02 індексації до тарифів на перевезення пасажирів у внутрішньому сполученні.

«Наприклад, вартість проїзду 31 серпня за маршрутом Київ – Львів у вагоні купе коштує 347 гривень 92 копійки, а на наступну п’ятницю аналогічний квиток коштуватиме 333 гривні 92 копійки, у вагоні купе поїзда Київ – Ужгород коштує 728 гривень 19 копійок, а буде коштувати 696 гривень 39 копійок», – пояснюють у прес-службі.

Зазначається, що влітку діяв коефіцієнт 1,07.

Коефіцієнт 1,02 діятиме до кінця вересня, після чого буде введено ще нижчий коефіцієнт – 0,93. Тобто з жовтня квитки мали б ще трохи здешевшати. Проте саме з 1 жовтня починається другий етап підвищення цін на квитки на потяги – на 12% (нагадаємо, перший етап подорожчання відбувся 30 травня, теж на 12%).

У квітні цього року Міністерством інфраструктури визначено 13 різних календарних періодів, які впливають на вартість проїзду у поїздах. Також на ціну квитка впливає день тижня, у який пасажир розпочинає подорож.

Коефіцієнти вартості проїзду стосуються всіх категорій вагонів, окрім приміських поїздів.

Читайте також: После запрета поездов в РФ поедут через Беларусь? Но пропустят через границу не всех…

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів