Херсонці продовжують творити добро! Вчора на території розважально-торгового центру “Fabrika” відбувся благодійний марафон “Сила у доброті”.

Чотири місцевих спортсмени влаштували справжнє видовище для гостей торгівельного центру. Вони піднімали гирі, змагалися, хто більше протримає на витягнутій руці та давали можливість всім бажаючим випробувати свої сили.

Підтримали благодійну ініціативу і вихованки танцювального колективу “Євроденс”. Вони не лише виступали, а й провели майстер-клас для дітей.

“Це вже третій марафон, який нам вдається організувати у Херсоні. Кожного року він благодійний - збираємо кошти людині, яка потрапила у скрутну ситуацію та потребує допомоги. Хто ж як не ми допоможемо один одному”,- каже Михайло Олійник.

Цього року підопічною марафону стала мешканка Херсонщини та подруга одного зі спортсменів Євгенія Федосенко. Наразі вона лікується від онкохвороби, але суми, які щодня потрібно сплачувати - величезні. Тому без допомоги друзів та добрих людей не обійтися.

Спільними зусиллями вдалося зібрати понад 12 тисяч гривень, 9 з яких люди накидали у скриньку під час проведення марафону.

“Євгенія дякувала всім небайдужим за турботу та надіслані кошти. Зовсім скоро ці гроші витратять на других курс хіміотерапії. Це ще один крок до перемоги”,- додав Михайло.

Тэги:

Благотворительность
Волонтерство
Мероприятия
Херсон
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів