«Висадитися ворогу на правий берег Дніпра фактично нереально»: Гуменюк – про лінії оборони на Херсонщині

«Висадитися ворогу на правий берег Дніпра фактично нереально»: Гуменюк – про лінії оборони на Херсонщині

Автор: Ганна Власенко 17 Февр. 2024 18:30

Росіяни намагаються просувати свої пропагандистські наративи про повернення у Херсон. Але розуміння того, що ми не тільки готові оборонятися, але й захищені природою, переважає.

Начальниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк в етері Еспресо зазначила, що оборонні споруди на Херсонщині облаштовані на досить високому рівні.

"У нашій зоні відповідальності, скажу відверто, друга лінія оборони вибудована природним ландшафтом так, що вона все одно була облаштована. Якраз її облаштування та її наявність весь час бентежили зокрема і самих херсонців, тому що у нашому випадку друга лінія оборони це вже правий берег Дніпра. Наші сили на лівому березі мають плацдарм, постійно відбуваються зіткнення з окупаційними військами, тобто перша лінія оборони саме там", - пояснила офіцер.

За словами Гуменюк, друга лінія оборони, яка розташована на правому березі Дніпра, облаштована доброчесно, глибоко та ґрунтовно.

"І розуміння того, що природою продиктовано підвищення другої лінії оборони над лівим берегом, це також додаткові захисні споруди. Висадитися ворогу на правий берег Дніпра фактично нереально, тому що сама річка Дніпро – це лінія вогню, лінія потужної контрбатарейної роботи, де постійно відбувається влучання по надводних транспортних засобах. Тож, облаштування оборонних споруд на Херсонщині є на досить високому рівні й навпаки лякає людей тим, що цей захист продовжує нарощуватися. Бо ворог й далі намагається просувати свої пропагандистські наративи про повернення у Херсон. Але адекватність бере своє, і розуміння того, що ми не тільки готові оборонятися, але й захищені природою, переважає", - підкреслила полковник.

Читайте також: «Ворог має розуміти, що ми можемо з'явитися будь-де» – керівник спецпідрозділу ГУР про рейди на окуповану Херсонщину

На головній світлині: Херсон з висоти пташиного польоту. Фото: Ambidekstriy88

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів