Відновлення світла, допомога медзакладам, запуск котелень – чим живе правобережна Херсонщина

Відновлення світла, допомога медзакладам, запуск котелень – чим живе правобережна Херсонщина

Автор: Євген Веселов 01 Декабря 2022 14:30

Телеграм-канал Херсонської ОВА повідомляє, що фахівці Vodafone відновили роботу ще 1 базової станції в Суворовському районі Херсона. Загалом оператори мобільного зв’язку відновили роботу 69 базових та 3 пересувних станцій на звільненій території Херсонщини.

Також інформується, що для відновлення світла на Херсонщині працює 33 бригади – це 177 робітників та 63 одиниць техніки. Минулої доби бригади працювали на лініях, які живлять Високопілля, Велику Олександрівку, Нововоронцовку та Херсон.

Станом на минулу добу електроживлення відновлено для 65% побутових споживачів обласного центру.

Крім того, тривають роботи з розчищення доріг на Херсонщині. Зараз фахівці працюють на дорогах державного значення: М-14, Т-22-07, Т-04-03, Т-22-15 та Т-22-01. Уже прибрано 162 кілометри доріг державного значення.

У той же час вибухотехніки Нацполіції обстежили 14 гектарів територій, вилучили 75 вибухонебезпечних предметів, знищили – 11. Піротехніки ДСНС обстежили понад 43 гектари територій, вилучили та знешкодили 233 вибухонебезпечні предмети.

Триває гуманітарна підтримка нашого регіону. Так, організація project HOPE Ukraine доставила по одному електрогенератору потужністю 23 кВт до Херсонського обласного онкодиспансеру, Херсонського обласного закладу з надання психіатричної допомоги та Херсонської обласної інфекційної лікарні імені Горбачевського.

Також Херсонщина отримала першу партію екстреної допомоги від «Програми ЄС Міцні регіони – Спеціальної програми підтримки України». Для сталої роботи медичних закладів Херсона передали 10 генераторів та дві мобільні водоочисні установки.

Херсонська міськрада у свою чергу інформує, що в Херсоні тривають роботи над відновленням теплопостачання. Нині запрацювали та почали постачати теплоносій 10 котелень МКП «Херсонтеплоенерго». Інші котельні підприємства готуються до запуску. Наразі там заповнюються теплові мережі водою, після чого теплопостачання буде відновлено в решті будинків, що обслуговуються підприємством.

АТ «Херсонська ТЕЦ» після того, як з'явилося світло, розпочала висушування електричного обладнання. Коли воно обсохне - підприємство запустить електричну турбіну, що вироблятиме додаткову електроенергію для міста. Одночасно на підприємстві триває робота над якнайшвидшим запуском котла.

З урахуванням необхідних технологічних процесів херсонці, що обслуговуються ТЕЦ, отримають тепло через кілька днів.

ПП «Херсонтеплогенерація» запустила одну котельню - і подала тепло в лікарню ім. О.С. Лучанського.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів