Український бебі-бокс подорожчав: де в Одесі видають «Пакунок малюка»

Український бебі-бокс подорожчав: де в Одесі видають «Пакунок малюка»

Автор: Ганна Власенко 18 Февр. 2024 08:00

З 1 січня 2024 року «Пакунок малюка» подорожчав на 1000 гривень: тепер його вартість становить 7689 гривень. Зміни пов’язані з тим, що прожитковий мінімум для дітей у віці до шести років відтепер збільшився до 2 563 гривень, повідомляє міськрада Одеси.

Зазначається, що наразі «пакунок малюка» став раціональніше укомплектованим. У ньому збільшено кількість або додано товарів, які користуються попитом. Наприклад, збільшена кількість багаторазових вологостійких пелюшок, теплого одягу для немовлят, збільшено розмір пледа-ковдри для зручнішого використання. Натомість зменшено кількість одягу найменшого розміру, з якого малята швидко виростають.

Зверніть увагу, що отримати «пакунок малюка» можуть не лише біологічні батьки новонародженої дитини, але й прийомні, усиновлювачі, батьки-вихователі, опікуни та патронатні вихователі.

Цю можливість можна використати безпосередньо в пологовому будинку після народження дитини.

Якщо на момент народження дитини бебі-бокса немає в пологовому, заява може бути подана до органів соціального захисту населення або Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) за місцем проживання протягом 30 календарних днів з дня народження малюка.

Також за бажанням можна отримати грошовий еквівалент «пакунка малюка» та самостійно придбати необхідне для дитини.

Звернутися за грошовою компенсацією вартості одноразової допомоги «Пакунок малюка» можна:

1. Шляхом надання заяви та документів особисто або до фронт-офісів Центрів інтегрованих соціальних послуг управлінь соціального захисту населення Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради за адресами:

- Київський район, вул. Ак. Корольова, 9;

- Пересипський район, просп. Добровольського, 120А;

- Приморський район, вул. Армійська, 9;

- Хаджибейський район, вул. Косовська, 2Д.

2. Під час надання комплексної електронної публічної послуги «єМалятко».

Як раніше повідомила «Гривна», Одеська область увійшла до лідерів рейтингу найбільшої кількості новонароджених у 2023 році. Серед українських регіонів Одещина – на 4 місці за цим показником. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів