Стремоусов утік до Воронежа, звідки розповідає, що РФ у Херсоні «назавжди»

Стремоусов утік до Воронежа, звідки розповідає, що РФ у Херсоні «назавжди»

Автор: war.obozrevatel.com 30 Августа 2022 13:45

28 серпня в Голій Пристані було вбито нардепа-зрадника Ковальова, що пішов на співпрацю з окупантами. Не виключено, що ця подія добряче налякала інших херсонських колаборантів. Принаймні зрадник Стремоусов дуже швидко змінив своє місце проживання.

Точно відомо, що Кирило Стремоусов, якого російські окупанти призначили «заступником голови» окупаційної адміністрації Херсонщини, утік з Херсона до Росії. З російського Воронежа він записав «звернення», в якому вкотре озвучив свої хворобливі фантазії про те, що «Росія в Херсоні назавжди».

Колаборант приховує факт своєї втечі, однак українці ідентифікували його точне місце перебування. Про це повідомив відомий блогер та активіст Сергій Стерненко, пише «Обозреватель».

За допомогою підписників свого Telegram-каналу, Стерненкові вдалося встановити, що Стремоусов утік з Херсона до російського Воронежа і свої «переможні» відео він записує з одного із воронезьких готелів.


Стремоусов утік до Росії. Джерело: Telegram-канал Сергія Стерненка

«Зрадник України й колаборант Стремоусов утік з Херсона та розповідає, що Росія в Херсоні назавжди… із Воронежа на Росії. Завдяки багатьом небайдужим громадянам вдалось встановити, що вчора та сьогодні Стремоусов записував свої відеозвернення з готелю Marriott у м. Воронеж на проспекті Революції, 38», – зазначив Стерненко.


За спиною Стремоусова помітна церква. Джерело: Telegram-канал Сергія Стерненка

«Видали» Стремоусова панорамні вікна, на тлі яких він записував відеозвернення. За спиною зрадника виднілася церква. Спільними зусиллями було ідентифіковано, що це – Благовіщенський собор Воронежа.


Це Благовіщенський собор Воронежа. Джерело: Telegram-канал Сергія Стерненка

Адреса собору. Джерело: Telegram-канал Сергія Стерненка

Ще одним «ідентифікатором» стала світло-жовта чотириповерхова будівля біля лівої руки Стремоусова. Це Воронезький технікум будівельних технологій, розташований на вулиці Революції, 29. Позаду в колаборанта також видно Воронезьке водосховище. 

За координатами ідентифікованих об'єктів вдалося вирахувати й точне місце перебування зрадника – готель Marriott.


Угорі скріншот з одного з відео Стремоусова, унизу – фото номеру готелю Marriott на Google-карті. Джерело: соцмережі

Підтверджує факт, що Стремоусов обрав для проживання саме цей готель, і скріншот з одного з його відео, де видно, що інтер'єр приміщення повністю співпадає з наявними в мережі фото номерів у Marriott.

Напередодні Стремоусов заперечив наступ ЗСУ й заявив, що «ніхто нікуди не відступає». Вочевидь, у Воронежі добре видно, що відбувається в Херсоні.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів