Стан зрадника Сальдо погіршився: кажуть, у нього тромбоемболія легеневої артерії

Стан зрадника Сальдо погіршився: кажуть, у нього тромбоемболія легеневої артерії

Автор: Марина Поліщук 22 Августа 2022 18:00

Гауляйтер окупованої Херсонської області Володимир Сальдо вже 17 днів перебуває в токсикореанімації інституту імені Скліфосовського в Москві. Пропагандистські ЗМІ чи не щодня звітують про його стан. Так, станом на 20 серпня він буцімто «пішов на поправку», а вже за два дні – його «стан погіршився».

Зокрема, 20 серпня у телеграм-каналі Сальдо вийшло наступне повідомлення:

«Наразі стан здоров'я голови адміністрації Херсонської області значно покращився. Володимир Сальдо йде на поправку, спілкується з рідними та колегами, вивчає новини та іншу інформацію».

Також із посиланням на Міноборони РФ додали, що «наразі проводиться додаткове розслідування щодо отруєння бойовими отруйними речовинами» Сальдо, пише pravda.com.ua.

Проте 22 серпня censor.net із посиланням на один із російських пропагандистських Telegram-каналів повідомив, що «отруєння ускладнилося»:

«Сальдо продовжує перебувати в тяжкому стані. Його отруєння ускладнилося тромбоемболією легеневої артерії (закупоркою артерій тромбами). Лікарі не приходять до нього під час загального обходу — щоденний огляд Сальдо проводить директор інституту».

Лікування зрадника України, колаборанта Володимира Сальдо, за даними росЗМІ, проходить в режимі секретності. Про його стан нібито знає лише обмежена кількість медиків.

Нагадаємо, на початку серпня Сальдо раптом стало погано, його відвезли в Крим, де ввели в медикаментозну кому та переправили до Москви. Згодом оголосили, що його отруїли.

Усе це – версія пропагандистських ЗМІ. Насправді ж може бути, що російська влада таким чином усунула Сальдо від «керівництва» окупованою частиною Херсонщини, оскільки він не впорався з поставленими перед ним завданнями.

 

 

 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів