Скраплений газ та паливна деревина: допомога для жителів прифронтових територій

Скраплений газ та паливна деревина: допомога для жителів прифронтових територій

Автор: Марина Поліщук 05 Августа 2024 08:00

Жителі прифронтових територій зможуть безкоштовно заготовляти паливну деревину. Також певні категорії населення матимуть можливість отримати газ у балонах як гуманітарну допомогу. Про які проєкти йдеться?

Херсонську область буде долучено до експериментального проєкту із забезпечення населення скрапленим газом. Ідеться про постачання газу в балонах як гуманітарної допомоги для вразливим категорій населення, що проживає на прифронтових територіях.

Нагадаємо, до вразливих категорій населення відносяться:

- внутрішньо переміщені особи,
- ветерани війни,
- люди похилого віку,
- особи з інвалідністю,
- багатодітні сім’ї,
- одинокі батьки,
- прийомні сім’ї,
- безробітні,
- малозабезпечені.

Коли та як постачатимуть газ населенню, поки що не повідомляється. Як зазначила пресслужба Мінреінтеграції, наразі вивчається питання залучення міжнародних партнерів у частині постачання обладнання, яке дасть змогу забезпечити операції зі скрапленим газом при реалізації експериментального проєкту.

Крім того, жителі прифронтових територій зможуть безкоштовно заготовляти паливну деревину для побутових потреб. Про це йдеться в урядовій постанові № 861 від 30 липня 2024 року, повідомляє пресслужба Мінреінтеграції.

Документом передбачено, що жителі територій, де ведуться/велися бойові дії, зможуть безкоштовно заготовляти паливну деревину для побутових потреб. Самостійному збору підлягають порубкові рештки, які залишаються після вирубки.

Ця норма діятиме під час воєнного стану та протягом 6 місяців після дня його припинення чи скасування. А також за умови, що перебування на відповідних лісових ділянках буде безпечним.

Консультації щодо самостійного безкоштовного збору паливної деревини для побутових потреб можна отримати за телефоном гарячої лінії Мінреінтеграції: 1548.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У липні Херсон готовий до опалювального сезону на 11%: які перспективи

Ілюстративне фото, колаж «Гривни»

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів