Скільки шкіл Херсонщини з 1 вересня повернуть дітей за парти

Скільки шкіл Херсонщини з 1 вересня повернуть дітей за парти

Автор: Дарина Лапіна 03 Июля 2024 13:00

Попри терор російських військових злочинців на Херсонщині продовжується робота з підготовки закладів освіти до нового навчального року. І у деяких учнів області буде можливість повернутися за шкільні парти. 

Про те скільки шкіл працюватимуть з 1 вересня та як: дистанційно чи офлайн, днями розповів начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін в ефірі телемарафону «Єдині новини». 

Зокрема ведуча запитала, чи дійсно на Херсонщині готуються працювати 186 закладів загальної середньої освіти, де будуть навчатись близько 60 тисяч учнів, і скільки з них матимуть змогу повернутись до навчання офлайн. На що очільник ХОВА відповів:

«Ви всі правильні цифри назвали щодо наших дітей і шкіл, але по змішаній формі навчання наразі мова йде про 5-10 освітніх закладів, які мають запрацювати в цій формі. Вони знаходяться зараз у відносно безпечних громадах, там, де є найпростіше укриття і облаштовані освітні локації. Нині очікуємо рекомендації фахових комісій по кожній із захисних споруд і будемо працювати.

Ми також сформували перелік наступних 28-ми освітніх закладів, побитих російськими снарядами та дитсадків, які запрацюють напевно через рік. Вже там проводяться роботи по облаштуванню і будівництву укриттів».

Але наступний навчальний рік 2024-2025 через регулярні обстріли російськими терористами Херсонщини для більшості навчальних закладів пройде дистанційно, як і минулий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В окупації за українською програмою дистанційно продовжують навчатися близько 13 тисяч учнів Херсонщини

Олександр Прокудін також зауважив, що станом на 2 липня, на Херсонщині 170 навчальних закладів пошкоджені або повністю зруйновані російськими терористами.

Нагадаємо, як в квітні цього року пояснили «Гривні» в управлінні освіти і науки ХОВА, до змішаної форми навчання зможуть перейти ті освітні заклади області, які розташовані на відстані понад 40 км від лінії активних бойових дій. Однак і вони відкритись зможуть лише у разі створення безпечного навчального середовища, насамперед захисних споруд. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підземні школи в Херсоні будувати все ще планують, та чи відкриють?

Фото ілюстративне (stock.adobe).

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів