Шукають покинутий транспорт: на Херсонщині окупанти продовжують грабувати населення

Шукають покинутий транспорт: на Херсонщині окупанти продовжують грабувати населення

Автор: Іван Підлісний 03 Янв. 2024 15:45

Мародерська політика продовжується на тимчасово окупованих територіях України. Про це повідомляє Центр національного спротиву. 

Так звана поліція на півдні закликає місцевих мешканців повідомляти про покинуті автомобілі. Йдеться про транспорт, власники якого виїхали з окупованої території через дії "визволителів" або були ними репресовані. 

"Такі машини окупанти вилучають на штрафмайданчик й потім вивозять до рф, пошуками власників ніхто не займається, адже у рф не існує інституту “приватної власності”, - пише Центр національного спротиву. 

Також стало відомо про черговий випадок свавілля на ТОТ Херсонщини. Як повідомляють російські ЗМІ, відзначилися цілий начальник відділу окупаційної поліції та його підлеглий, який обікрали будинок у селі Генгірка 25 грудня минулого року. 

на фото: Сергій Шамрай та Андрій Горшенев

Мова про полковника "МВД" Андрія Горшенева та майора Сергія Шамрая. Перший закінчив один із московських університетів та працював поліцейським в росії. Після повномасштабного вторгнення Горшенев був запрошений очолити відділ окупаційної поліції на тимчасово окупованій частині Херсонщини. Остання посада - т.в.о. начальника "головного управління по контролю за обігом наркотиків" в так званого обласному управлінні поліції. Сергій Шамрай родом із Севастополя. До 2014 року він працював в українській міліції. 

Обидва, за даними ЗМІ, винесли в будинку місцевих жителів 25 золотих прикрас та 23 тисячі доларів, перед тим виламавши двері. Сталося це по вулиці Азовській у Генічеські Гірці. Наразі обидва "поліцаї" затримані своїми колегами. 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів