ISW: ЗСУ розширили плацдарм на лівобережжі Херсонщини після втечі росіян з позицій

ISW: ЗСУ розширили плацдарм на лівобережжі Херсонщини після втечі росіян з позицій

Автор: Іван Підлісний 17 Апр. 2024 16:20

Американський Інститут вивчення війни в своєму звіті заявив про розширення українського плацдарму на лівобережжі Херсонської області в селі Кринки, де тривають позиційні бої. 

За словами аналітиків ISW, 15 квітня один із російських так званих "воєнкорів" повідомив про збільшення плацдарму ЗСУ в населеному пункті на 500 метрів на захід. Збільшення території, контрольованої українськими захисниками, відбулось внаслідок втечі одного з підрозділів окупантів з позицій. 

Також Інститут вивчення війни, посилаючись на російські джерела, повідомив про просування окупаційних військ в центрі Кринок, однак аналітики не знайшли візуального підтвердження цього. 

В ОК "Південь", в свою чергу, зазначили, що на лівобережжі Херсонської області за минулу добу ворог здійснив 5 штурмів в напрямку плацдарму біля села Кринки. Окупанти понесли втрати та відступили на вихідні позиції. Як відзначають Сили оборони півдня, ЗСУ продовжують здійснювати комплексні заходи з утримання та укріплення позицій.

"Окупанти тиснуть артилерійськими обстрілами, завдають авіаційні удари, застосовують велику кількість ударних дронів різних типів. Не припиняють аеророзвідку. В операційній зоні, внаслідок погодних умов, минулої доби суттєво знизилось застосування ворожих розвідувальних дронів. Зафіксовано проліт лише 18 одиниць, що в 10 разів менше звичних вже середньодобових показників", - повідомили в ОК "Південь". 

Як раніше повідомляла "Гривна", Херсонську громаду минулої доби російські війська обстріляли 10 разів. Ураження зафіксовані в Придніпровському та Херсоні. Зокрема, у місті було пошкоджено 10 приватних будинків та 2 багатоповерхівки.Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів