Сальдо знову марить: на ТОТ Херсонщини окупанти хочуть забудувати 465 га морського узбережжя

Сальдо знову марить: на ТОТ Херсонщини окупанти хочуть забудувати 465 га морського узбережжя

Автор: Дарина Лапіна 02 Июля 2024 10:30

На ТОТ Херсонщини російські загарбники продовжують грабувати українських фермерів, відбираючи в них земельні ділянки. Разом з тим очільник окупаційної влади Володимир Сальдо нещодавно відкрито заявив про плани захоплення 465 га морського узбережжя буцімто для будівництва житла.

Що в росіян виходить найкраще – це брехати всім навколо і навіть самим собі. Підлаштовуються під своїх брехливих господарів і колаборанти на тимчасово окупованих територіях. Так, наприклад, херсонський гауляйтер Володимир Сальдо незважаючи на активні бойові дії, катастрофічний стан всіх сфер життєдіяльності на ТОТ, причиною якого стало російське вторгнення, продовжує розповідати то про рекордні врожаї, то про відновлення туризму, а зараз заявив про намір побудувати на узбережжях Чорного та Азовського морів понад мільйон квадратних метрів житла. Бо ж, мовляв, люди скоро почнуть масово  повертатись, а жити їм буде ніде.

Про свої грандіозні плани Сальдо нещодавно розповів одному з російських пропагандистських видань. Так, окупаційна влада ТОТ Херсонщини вже визначила 46 земельних ділянок загальною площею 465 га на узбережжях Чорного та Азовського морів буцімто під житлове будівництво.

Херсонський гауляйтер заявив, що на цих ділянках планують побудувати 1,2 млн м2 житла, бо нині житловий фонд регіону становить 2,7 млн м2, а цього, за його словами, «замало в умовах повернення жителів на Херсонщину».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сальдо підтвердив катастрофічне зростання цін на ліки на ТОТ Херсонщини

Окрім незаконного захоплення українського морського узбережжя, російські зайди продовжують грабувати фермерів на ТОТ Херсонщини, захоплюючи їхні поля.

Так, на тимчасово окупованій частині області загарбники планують передати близько 40 захоплених аграрних ділянок якимсь «інвесторам».

За інформацією Центру національного спротиву, йдеться про ділянки, власники яких були змушені покинути рідні землі через окупацію регіону.

Та окупанти заявляють про наміри «легалізувати» самочинне користування ділянками, адже дотичні до гауляйтерів структури вже давно самовільно ними користуються.

Тепер ці фірми-прокладки стануть «інвесторами» й за безцінь отримають «право власності» на ділянки. Звичайно що ці права є юридично нікчемними й вся власність повернеться до власників разом з приходом ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На лівобережній Херсонщині російські фермери переоформлюють на себе поля аграріїв, які відмовились співпрацювати з окупантами

Фото: скриншот з відео пропагандистських ресурсів. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів