Розширення плацдарму ЗСУ: минулої доби ворог на лівобережжі Херсонщини поніс суттєві втрати

Розширення плацдарму ЗСУ: минулої доби ворог на лівобережжі Херсонщини поніс суттєві втрати

Автор: Іван Підлісний 29 Янв. 2024 15:00

В ОК "Південь" повідомили про підтверджені втрати ворога на лівобережжі Херсонської області. 

За даними Сил оборони півдня, минулої доби українські захисники ліквідували 105 окупантів. Росіяни втратили також два танки, САУ "Мста-С", п'ять гармат, 7 одиниць автобронетехніки, човен та антенне поле станції радіоелектронної боротьби. Крім цього, було знищено пункт управління БпЛА, місце зберігання ПММ, 4 спостережні пункти та польовий пункт боєпостачання.

За словами речниці ОК "Південь" Наталії Гуменюк, на лівому березі є також розширення плацдарму ЗСУ. Про це вона заявила під час брифінгу. 

"На сьогодні можемо констатувати — наша робота має результат. Маємо розширення плацдармів, але треба усвідомлювати, що лінія фронту дуже гнучка", - наголосила Гуменюк.

Речниця також заявила про поновлення активності ворога у штурмових діях. За її словами, минулої доби росіяни 8 разів намагалися штурмувати позиції українських військових. Окупанти повернулися на свої позиції із втратами особового складу. Гуменюк додала, що на Кримському напрямку ворог формує резерви для перекидання в Херсонську область. 

"Є результати знищення ворожої техніки, зокрема це артилерійські установки, з яких вони обстрілюють правий берег, і такі втрати призвели до того, що спостерігаємо певну активність на Кримському напрямку, де формуються команди, очевидно для посилення тих підрозділів, які є на лівому березі, які після таких потужних втрат вимагають поновлення живої сили та техніки", – розповіла Гуменюк.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів