Рік надії та втрат: Прокудін повідомив кількість загиблих та поранених за 2023 рік на Херсонщині

Рік надії та втрат: Прокудін повідомив кількість загиблих та поранених за 2023 рік на Херсонщині

Автор: Марина Поліщук 31 Декабря 2023 14:45

За 2023 рік російські окупанти забрали життя у 356 дорослих та 8 дітей Херсонщини. 1589 херсонців дістали поранень, з них 65 – діти.

Такі страшні цифри озвучив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін, підсумовуючи події 2023 року на Херсонщини.

За його словами, окупанти випустили 133 308 снарядів по правобережній частині області та здійснили 25 674 атак. Били з усього: артилерія, міномети, БпЛА, РСЗВ, танки, авіація, ракети…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лежала серед пилу, скла та уламків: в «Охматдиті» врятували тяжко поранену 11-річну Настю з Кіндійки

«Щодня нові й нові удари. І кількість пошкодженого майна зростає. Приватні та багатоповерхові будинки. Лікарні, школи, садочки. Адмінбудівлі. Магазини, підприємства, фермерські господарства. І просто вулиці міст, селищ і сіл.

І в таких реаліях ми не зупиняємося. І робимо все можливе, щоб повернути звичне життя на вільну та нескорену Херсонщину. Відбудовуємо оселі, підключаємо електро-, газо- та водопостачання. Зводимо нові мости. Маємо підтримку завдяки ініціативі Президента #Плічопліч. Дякую кожному регіонові, який не лишився осторонь нашої біди.

Продовжуємо облаштовувати сховища в освітніх та медичних закладах. У планах ще будівництво двох підземних лікарень.

Так, попереду багато роботи, непрості виклики. Але ми разом. І знаємо задля чого працюємо. Тож обов’язково відновимо, відбудуємо. І помстимося. І головне, обіймемо своїх рідних, які зараз за лівим берегом Дніпра!» - повідомив Прокудін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителі Херсонщини, які працюють в умовах інтенсивних обстрілів, отримуватимуть підвищені зарплати 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів