Помідори, перці й кабачки: херсонські військові показали свій город на східному напрямку (відео)

Помідори, перці й кабачки: херсонські військові показали свій город на східному напрямку (відео)

Автор: Дарина Лапіна 29 Июня 2024 17:00

Херсонці, які нині в лавах Збройних сил України боронять нашу державу на сході від російських загарбників, рідкісні хвилини вільного від бойових завдань часу не витрачають даремно. Як справжні південці родом з аграрного краю, вони й на фронті примудрились облаштувати собі городи, де вирощують помідори, кабачки, перець, огірки та зелень.

До роботи долучили й інших побратимів, зокрема з Київщини.

Одна з візитівок Херсонщини – помідори, зараз ростуть на сході нашої країни, і не десь у віддалених від лінії фронту населених пунктах, а у безпосередній зоні бойових дій. Посадили і доглядають за ними військові з Херсона, зокрема  В’ячеслав Білковський, який був обраний депутатом Херсонської міськради, а нині є військовослужбовцем ЗСУ. Він і розповів про херсонські городи на східному напрямку та опублікував відповідне відео в соцмережі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кілька повних причепів з мінами вивезли: фермер-військовий із Херсонщини – про відновлення свого підприємства

Військовий з гордістю розповів, що розсаду їм надіслали друзі – фермери з Херсонщини. А перці, які також ростуть на тій ділянці, навіть в херсонську землю висаджені! Її в мішечку  військовим також передали.

В’ячеслав разом зі своїм побратимом, також херсонцем, Олегом висадили трошки помідорів, кабачків, перців та огірків, а також зелені – кріп та петрушку. До свого заняття залучили й інших, зокрема військового з Київщини Романа.

«Але він воював на Кринках неодноразово. Тому його також можна вважати херсонцем. Для огірків Ромка побудував таку сіточку. Вчора ввечері приїхав з бойового, а на ранок зробив отаку штуку», - розповів В’ячеслав Білковський.

«Та мені вже страшно. Кожен раз повертаєшся і кожен раз в городі щось нове», - жартує військовий Олег.

Він також додав, що такий же город українські військові планують облаштувати і на території українського Криму.

«Наступний (город – авт.) будемо садити в Криму, я знаю там хороші місця», - підсумовує Олег.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Це найскладніша операція в моїй практиці»: морські піхотинці – про бойові задачі на лівому березі поблизу села Кринки

Військові зізнаються, що догляд за земельною ділянкою, за овочами, висадженими на ній, допомагає їм хоча б ненадовго повернути собі відчуття дому, компенсувати тугу за сім’ями та рідними домівками.

«Ми тут виключно тому, що ми любимо свою державу, свою Батьківщину, - каже пан В’ячеслав. – Ми робимо все для того, щоб вона процвітала».

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Після перемоги займуся обробкою землі в Кринках» – історія захисника з Каховки

Головна світлина ілюстративна (pixabay), відео зі сторінки В’ячеслава Білковського.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів