«Покарати вбивць — справа честі». Розслідуванням загибелі засновника Нібулона Вадатурського займеться приватна іноземна компанія

Олексій Вадатурський, засновник компанії Нібулон (Фото:НВ)

Розслідуванням загибелі власника компанії Нібулон Олексія Вадатурського та його дружини буде займатися іноземна приватна компанія, яка має відповідний досвід.

Про це у інтерв'ю Економічній правді розповів син загиблого, новий гендиректор Нібулону Андрій Вадатурський.

«Я знайшов компанію, яка буде займатися розслідуванням. Це приватна компанія, яка має досвід у таких розслідуваннях, фахівці з-за кордону. Я хочу знати правду, по-перше, для себе, для сім'ї, а по-друге, залежно від висновків цього розслідування буду думати, що я можу робити далі», — заявив він.

Андрій Вадатурський також повідомив, як просувається офіційне розслідування.

«Що зараз відбувається навколо цього? СБУ порушила кримінальну справу. Слідчі, я також спілкувався з ними і надавав свої свідчення, опитали багатьох людей. Вони продовжують вести цю кримінальну справу. Я також розумію, що таких справ дуже багато. Головне — їх відкривають і збирають докази. Але я не бачив, щоб ці справи були розслідувані з поданими до суду обґрунтуваннями чи були винесені вироки», — сказав він.

Зі слів Вадатурського випливає, що він схиляється до думки, що це було навмисне вбивство.

«Там повинні працювати фахівці, які повинні чітко пояснити, що сталося. Я спілкуюся з тими, хто вважає це трагічною випадковістю, і фахівцями, які вважають, що він був ціллю. У всіх є аргументи. […] Якщо це навмисне вбивство, будь-яке, буду думати, як покарати причетних людей. Це справа честі. Багато хто писав, що мої батьки померли чи навіть загинули. Їх було вбито — це точні слова», — сказав Андрій Вадатурський.

Тэги:

Агресія росії
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів