Підприємиці Одещини та Миколаївщини можуть отримати кошти на розвиток бізнесу: як подати заявку

Підприємиці Одещини та Миколаївщини можуть отримати кошти на розвиток бізнесу: як подати заявку

Автор: Ганна Власенко 07 Декабря 2023 17:20

Фонд «Жіночі можливості в Україні» підтримає жіноче підприємництво в Одеській та Миколаївській областях. Для цього розпочато конкурс мінігрантів. Бюджет мінігранту становить 70 тисяч гривень. Кошти можна витратити на придбання обладнання для розвитку бізнесу та створення нових робочих місць.

Про це повідомляє Миколаївська міськрада.

«У ці непрості часи робота підприємств є символом стійкості, сили, надії та віри у майбутнє. Фонд «Жіночі можливості в Україні» підставляє плече, щоб спільними зусиллями здолати складні виклики нашого сьогодення. Ми втретє запускаємо конкурс для розвитку жіночого бізнесу в Україні. Ваша відданість, рішучість та віра у власний потенціал є великим натхненням для інших жінок, що мріють про власну самостійність. Так діє принцип «кола по воді» – ми допомагаємо вам, а ви допомагаєте іншим. Я впевнена, якщо кожен з нас робитиме добро, світ стане ще кращим» – закликає засновниця благодійного фонду Влада Недак.

Участь можуть взяти жінки-підприємиці, які мають працюючий бізнес (від 6 місяців та більше), зареєстровані як фізична особа-підприємець у двох зазначених областях або релокували бізнес після 24 лютого 2022 р. на ці території та мають підтверджений статус внутрішньо переміщеної особи.

Читайте також: Фонд Баффета надає жителям Херсонщини гранти на відновлення агродіяльності

Із 4 до 31 грудня 2023 р. учасницям потрібно заповнити онлайн-форму заявки, вказавши інформацію про себе та свій бізнес, а також додати мотиваційний лист та необхідні документи, що підтверджують стаж підприємницької діяльності та план розвитку бізнесу.

Більше деталей – у Регламенті проведення конкурсу мінігрантів для підприємиць Одеської та Миколаївської областей.

З питань щодо заповнення форми, звертайтесь на електронну адресу фонду: fund.wo.ua@gmail.com

Подати заявку

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів