В Одеській академії виявили факультет-привид, декан якого безпідставно отримав понад 1 млн грн зарплати
Ілюстративне фото

В Одеській академії виявили факультет-привид, декан якого безпідставно отримав понад 1 млн грн зарплати

Автор: Марина Поліщук 02 Декабря 2023 08:00

Держаудитслужба виявила, що в Одеській національній музичній академії імені А.В. Нежданової створено факультет-привид без кафедр, але з деканом, якому вже виплачено понад 1 мільйон гривень зарплати.

Південний офіс Держаудитслужби нещодавно завершив ревізію цього навчального закладу. Загалом виявлено, що академія зайво витратила понад 2 мільйона гривень бюджетних коштів, повідомляє пресслужба установи.

Аудитори встановили, що в академії було створено факультет заочної та магістерської підготовки, який не об’єднує жодної кафедри та лабораторії – це є порушенням Закону України «Про вищу освіту». За рахунок коштів загального фонду бюджету також введено посаду декана зазначеного факультету, на утримання якого зайво витрачено бюджетних коштів на понад 1 мільйон гривень.

Як з’ясувалося, в академії також з порушенням законодавства та понад встановлений ліміт було виплачено на пів мільйона гривень стипендій студентам денної форми, які навчалися за державним замовленням, а в окремих випадках безпідставно виплачувалися стипендії у завищеному розмірі. 

Загалом виявлені під час ревізії порушення в Одеській національній музичній академії призвели до втрат на суму 2 млн 335 тис. грн.

На шістьох відповідальних посадових осіб навчального закладу складені протоколи щодо притягнення  до адміністративної відповідальності відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали ревізії передані до ГУ Національної поліції в Одеській області.

Як повідомляла «Гривна», на Одещині через недбале ставлення командира взводу державі завдано збитків на понад 1,4 млн грн – військовий допустив нестачу 20 тонн дизельного пального. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів