Номер для українських виконавиць на Євробаченні поставила режисерка з Одеси

Номер для українських виконавиць на Євробаченні поставила режисерка з Одеси

Автор: Ян Ярчук 08 Май 2024 14:40

7 травня відбувся перший півфінал конкурсу «Євробачення-2024». Представниці України – alyona alyona і Jerry Heil – успішно виступили та потрапили у фінал конкурсу. Цьогоріч конкурс проходив у Мальте (Швеція).

Українські виконавиці виступили з піснею «Teresa & Maria». Як стало відомо, номер для них поставила українська режисерка та номінантка на «Ґреммі» Таню Муіньо, яка родом з Одеси. У її професійному бекграунді співпраця як з українськими співаками, так і закордонними, зокрема Jennifer Lopez, Sam Smith, Harry Styles, Katy Perry та іншими.

Як передає «Суспільне Євробачення», представниці України на Євробаченні-2024 радіють можливості об’єднатися з Таню Муіньо, наголосивши на спільній меті – якнайкраще представити країну:

«Ми неймовірно раді, що режисеркою номера стала Таню. Це вчергове підкреслює ідею нашої пісні: єдність людей, єдність жінок, дів! Таню Муіньо — сильна особистість, талант, що не просто представляє Україну на міжнародній арені — вона лідер, що створює тренди. Напочатку нашої співпраці ми проговорили все, що болить та резонує нам в нашій пісні і вже за декілька діб почули бачення режисерки, яке вразило нас. Ми зрозуміли: це те, як ми хочемо через наш номер промовляти до світу! Єдність, сталева сила дів, віра та воля! Музика таки єднає світ, ми впевнені! І знаємо, що ця постановка зʼєднає серця по всьому світу в прагненні до перемоги світла над темрявою!».

Таню Муіньо. jetsetter

Також у коментарі «Mc.Тoday» Таню Муіньо говорить, що для неї долучитися до виступу України на Євробаченні – дуже важливо. І загалом з початку великої війни вона наголошує на важливості розвивати українську культуру, навіть попри нові виклики та небезпеки:

«В мене є друзі-музиканти, і вони зараз допомагають тим, хто хоче створювати щось нове, займатися мистецтвом. Вони кажуть, що нам потрібно не зупинятися і не боятися. Ми маємо творити мистецтво, щоб люди бачили щось інше, а не тільки погані речі».

Головне фото з сайту «Суспільне Євробачення»

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів