Нестача води: на півдні України окупанти створюють умови для нової екологічної катастрофи

Нестача води: на півдні України окупанти створюють умови для нової екологічної катастрофи

Автор: Іван Підлісний 18 Сентября 2023 10:20

Окупанти створюють передумови для нової екологічної катастрофи на тимчасово окупованій частині півдня України. Про це повідомляє Центр національного спротиву. 

Як зазначає ЦНС, після підриву рашистами дамби Каховської ГЕС на півдні Херсонської, Запорізької областей та в Криму загострилося питання з водопостачанням та зрошенням сільськогосподарських земель через обміління Північнокримського каналу. Вирішувати питання з кремля на тимчасово окуповані території направив заступника міністра сільського господарства рф Андрія Разіна. 

Відомо, що в Запорізькі області останні провів зустріч з міністром агропромислового комплексу окупаційного уряду Світланою Шевченко, де обговорювалися шляхи вирішення проблеми з водопостачанням. 

"Зокрема окупаційна адміністрація запропонувала використати води річки Молочна, що є найбільшою на ТОТ Запорізької області, та здійснити перекидання її стоку у зрошувальні канали. Окупаційна адміністрація уже розпочала розчищення річища та підготовку до інженерних робіт", - повідомляє Центр національного спротиву. 

В ЦНС зауважили, що таке рішення рашистів може призвести до збільшення солоності води в Азовському морі та дефіциту питної води у Мелітополі, що створює переумови для ще однієї екологічної катастрофи.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів