Настоятель херсонського храму слухав Путіна в Кремлі

Настоятель херсонського храму слухав Путіна в Кремлі

Автор: Євген Веселов 05 Октября 2022 18:13

Представників московського патріархату в Україні недаремно називають агентами Кремля і п’ятою колоною. Повністю залежна від російського ФСБ, ця релігійна організація зараз відкрито підтримує дії російської окупаційної влади на тимчасово окупованих територіях України. Ми інформували про роль московської церкви в просування пропагандистських наративів Росії.

В якості місцевого херсонського пропагандиста в окупантів виступає настоятель храму Святого Преподобного Серафима Саровського в Голій Пристані Геннадій Шкиль. На так званому форумі «ми вместе с росієй», на який 2 серпня звезли зрадників зі всієї області, Сергій Шкиль навіть мав слово, але казав не про церкву, молитви та спасіння душі, а суто пропагандистські речі.

Моляться окупанти та їхні посіпаки й у Свято-Покровському храмі Каховки.

Ще одним підтвердженням підтримки московськими священиками окупантів на Херсонщині став факт присутності під час оголошення незаконної анексії чотирьох українських областей у кремлівській залі архієрея УПЦ (московської церкви) — архимандрита Олексія (Федоров), настоятеля Свято-Успенського кафедрального собору в Херсоні. Про це свідчать кадри з трансляції з кремлівської зали, інформує видання «LB».

Архімандрит вважається близьким до гауляйтера Херсонщини Володимира Сальдо. Перші кроки навесні свіжопризначеного Сальдо розпочалися з отримання благословення у Свято-Успенському соборі, потім він неодноразово відвідував храм на свята разом із російськими окупантами та прихожанами.

За наявною інформацією, саме в Свято-Успенському кафедральному соборі Олексій «благословляв» Сальдо та інших колоборантів на проведення «референдумів» та допомогу Росії.

При цьому, зазначимо, український священник сидить у перших рядах поруч із Рамзаном Кадировим та мером Москви Сергієм Собяніним, в оточенні топових російських політиків.

Отже, війна триває на всіх фронтах – військовому, освітньому, культурному, інформаційному, економічному та релігійному. Будьте уважні, не ходіть до церков, які служать окупантам!

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: