Кволий Сальдо підписав якийсь папірець із Путіним

Кволий Сальдо підписав якийсь папірець із Путіним

Автор: Євген Веселов 30 Сентября 2022 18:40

Минулого тижня російська окупаційна адміністрація проводила фейковий референдум на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей, прихвативши навіть трохи Миколаївської області, де є окуповані громади. Йшлося про «приєднання» анексованих територій до Росії.

28 вересня 2022 року окупаційна влада в особі гауляйтерів звернулася до Путіна щодо «приєднання» регіонів до Росії.

30 вересня 2022 року колаборант Сальдо разом із такими ж зрадниками, як і він, узяв участь у так би мовити підписанні «договору про приєднання» тимчасово окупованих територій Херсонської області до Російської Федерації.

На «церемонії» у Кремлі в присутності верхівки влади Росії на чолі з правителем Путіним Сальдо був безпосереднім підписантом фейкового договору.

На скріншотах із трансляції цього дійства видно, що Сальдо почувається напружено й ніяково. Очевидно, він розуміє, що після підписання ним цього папірця під назвою «договір про приєднання» він уже не потрібен окупантам. Головна роль його життя – зрадити власну Батьківщину – уже виконана, а як відомо, зрадників ніде не люблять.

Перспектива повернення до Херсона точно не додає Сальдо оптимізму. Ліквідація колаборантів і окупантів у українського війська вдається дуже ефективно. Підтвердженням цього є від’ємне «народження» сепаратиста Журавка минулого тижня і сьогоднішній відхід у пекло заступника Сальдо Катериничева.

Трохи веселіше на цьому фоні для Сальдо може видаватися перспектива довічної командировки в Сибір або Далекий Схід. Але чи відпустять до Росії окупанти такого цінного кадра з місцевих?

На збіговиську людожерів у Кремлі також був присутній ще один херсонський колаборант – заступник гауляйтера Булюк. Виглядав він щасливим, сидячи одразу за головою Чечні Кадировим і мером Москви Собяніним.

Помітили також зрадницю – головну освітянку Херсонщини Тетяну Кузьміч, гауляйтера Нової Каховки Леонтьєва, гауляйтера Стрілкового Олександра Пономарьова.

До речі, поки Путін виступав, російські війська втекли із селища Ямпіль, із села Дробишеве й біжать натовпами з Лиману, кидають усіх тих, хто повірив Путіну, пише аналітик Юрій Бутусов.

Путінська армія драпає, Україна звільнить цілий район Донбасу, як щойно звільнила всю Харківську область, а раніше Київську, Сумську, Чернігівську, Миколаївську. А потім піде далі.

І настане день, коли ми звільнимо все.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів