На території Херсонської громади пошкоджено 708 житлових будинків – хто допоможе виконати тимчасовий ремонт

На території Херсонської громади пошкоджено 708 житлових будинків – хто допоможе виконати тимчасовий ремонт

Автор: Марина Поліщук 27 Декабря 2022 17:30

На території Херсонської міської територіальної громади станом на ранок 27 грудня пошкоджено 708 житлових будинків, 18 шкіл і гімназій, 33 об'єкти інфраструктури. Про це повідомляє Херсонська міськрада на своїй сторінці в соцмережі.

Зокрема, російські окупанти пошкодили 401 приватну оселю та 307 багатоквартирних будинків. Серед нежитлових об’єктів руйнації зазнали 38, серед них – 7 медзакладів та бібліотека.

Пошкоджено 41 заклад освіти: університет, 18 шкіл та гімназій, 11 дитсадочків, 9 ліцеїв, училищ, школу поліції, музичну школу та центр дитячої творчості.

Обстрілами пошкоджено 33 об’єкти інфраструктури. Серед них 22 – ті, що стосуються водопостачання та водовідведення, 6 – теплопостачання, по 2 – дорожньої інфраструктури та електропостачання та 1 об’єкт газопостачання.

Міськрада повідомляє, що будівельні матеріали для тимчасового ремонту об’єктів, першочергово йдеться про житлові будинки – для забивання вікон, дверей тощо, можна отримати в районних у місті Херсоні радах.

Якщо власник житла не може самостійно провести роботи з тимчасового ремонту, може бути надана допомога від комунальних підприємств Херсонської міськради. Наразі в цьому допомагають працівники «Херсонтеплоенерго».

Такаж формуються постійні ремонтні бригади комунального підприємства «Парки Херсона», які теж будуть залучені до виконання ремонтних робіт.

Станом на 27 грудня року по місту працюють 4 бригади по здійсненню ремонту вікон, пошкоджених у результаті ворожих обстрілів.

Для ліквідації наслідків обстрілів відновлена робота й Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби (ХОКАРС). Про це повідомив голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич.

«Доручив відновити роботу рятувального підприємства, робітники якого зараз допомагають херсонцям ліквідувати наслідки російських обстрілів», - написав він.

Янушевич зазначає, що херсонці, чий будинок постраждав від російських обстрілів, можуть звернутися за допомогою.

Заявки приймають на гарячій лінії Херсонської ОВА за телефонами:

- 080-033-09-51,

- (091)481-78-45.

«Зараз роботи виконуються тільки в Херсоні. Найближчим часом фахівці працюватимуть на всій звільненій Херсонщині», - додав він.

Голова ОВА ще раз нагадав про гостру нехватку робочих рук:

«Якщо ви шукаєте роботу і готові працювати на благо херсонців, звертайтеся до відділку кадрів ХОКАРС за номером: 067-008-17-72», - написав Янушевич.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів