Автор: Євген Веселов 23 Сентября 2022 16:12

Міського голову Голої Пристані окупанти тримають у Сімферополі

Міського голову Голої Пристані окупанти тримають у Сімферополі

Міського голову міста Гола Пристань Олександра Бабича російська окупаційна влада викрала ще в березні цього року. 28 березня, військовослужбовці РФ, погрожуючи меру вогнепальною зброєю, викрали його та утримують до сих пір у заручниках.

Через декілька місяців, 29 червня, Асоціація міст України повідомила, що Олександра Бабича було звільнено. Але згодом виявилося, що ця інформація не відповідає дійсності – ані рідні, ані його колеги це не підтвердили. Олександр Бабич досі залишається в полоні росіян.

23 вересня надійшла інформація про ймовірне місце перебування законного мера Голої Пристані. Про це повідомив у соціальних мережах Андрій Соков, журналіст, колишній працівник Олешківської районної державної адміністрації:

«Голопристанський міський голова Олександр Бабич, якого 28 березня викрали російські військові, живий. Зараз він перебуває у приміщенні слідчого ізолятору в Сімферополі.

Зі мною зв’язався співкамерник мера. За його словами, разом їх протримали 20 днів. Після цього чоловіка відпустили і доправили на залізничний вокзал. А Бабича продовжують утримувати у камері разом з іспанським волонтером з Херсона Маріо Гарсіа Калатаюд.

Співрозмовник також розповів, що умови утримання в камері, наскільки це можливо, нормальні. Трохи били по ногах, пресували лише на початку. Годують, змінюють постільну білизну, один раз на тиждень дають помитися. Тортури не застосовують, проводять адекватні допити, часто з допомогою поліграфа.

Понад усе очільник Голої Пристані просить розголосу та допомоги зі звільненням. Закликає всі державні інститути, представників неурядових організацій, колег по місцевому самоврядуванню та інших включити всі можливі механізми для його визволення.

Олександр Бабич перебуває в полоні майже півроку. Він виснажений морально і фізично. Нам усім треба його витягнути!».

Ми у свою чергу висловлюємо слова підтримки пану Олександру, його родині й друзям. Просимо звернути увагу на незаконне викрадення міського голови Голої Пристані Олександра Бабича представників держави, неурядових організацій, місцевому самоврядуванню та інших небайдужих, хто може допомогти. Віримо в його якнайшвидше повернення додому живим і неушкодженим.

Також на даний час відомо, що в полоні перебуває колишня голова Білозерської ТГ Антоніна Чередник.
23 вересня з’явилася інформація про викрадення старости села Надеждівка Білозерської ТГ Олександра Івченка.

Приєднуйтеся
до Телеграм-каналу
«Херсонська Гривна»

Приєднуйтеся до нас:

Катував і залякував жителів Херсонщини – експравоохоронця підозрюють у державній зраді

Херсонські хокеїсти готуються до ігор у Калуші

В окупованій Херсонщині було проведено більше 150 антиросійських мітингів

Чи потрібна Україні додаткова мобілізація і чи планують її проводити — що відомо?