Кабмін погодив призначення заступників начальника Херсонської ОВА

Кабмін погодив призначення заступників начальника Херсонської ОВА

Автор: Євген Веселов 30 Ноября 2022 15:22

29 листопада Кабінет міністрів України на своєму засіданні погодив призначення двох заступників начальника Херсонської обласної військової адміністрації Ярослава Янушевича.


Як повідомляє представник Кабміну у Верховній раді України Тарас Мельничук, йдеться про погодження:


- Рибалки Дмитра Івановича заступником голови Херсонської обласної державної адміністрації;
- Кривенка Івана Юрійовича заступником голови Херсонської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.


Як інформують херсонські ЗМІ, Дмитро Рибалко, скоріш за все, до липня 2022 року очолював Службу автомобільних доріг в Одеській області. Хоча стверджувати точно журналісти поки не можуть. Є плутанина з закінченням прізвища на “о” чи на “а”, яка спостерігається навіть в офіційних реєстрах.


З того, що змогли з’ясувати: у 2012 році Дмитро Рибалка був керівником і засновником МГО “Асоціація екстремальних видів спорту”. Організація була зареєстрована у Дніпрі.


Пов’язаний з Дніпром і другий кандидат.


Іван Кривенко балотувався до Дніпропетровської обласної ради. У 2015 році від ВО “Самопоміч”, а вже у 2020 році від ОПЗЖ.


Він є керівником та засновником декількох компаній, які займаються софтом та програмуванням. Можливо, саме про нього Янушевич казав, що з перших днів роботи на посаді, йому на волонтерських засадах допомагав керівник ІТ-компанії.


Зокрема і ТОВ “Робософт”. У 2016 році ця компанія фігурувала у антикорупційних розслідуваннях.
Брата Івана Кривенка Євгена, який на той час був заступником директора Департаменту транспорту Дніпропетровської міської ради, звинувачували у створенні корупційної схеми. Вважалося, що разом брати створили схему, якою зобов’язали весь міський транспорт встановлювати трекери та програмне забезпечення, яке розробляло ТОВ “Робософт”.


Потрапив новий ймовірний заступник начальника Херсонської ОВА в проросійську ОПЗЖ теж через брата. У 2019 році, під час позачергових парламентських виборів, Євген Кривенко був довіреною особою відомого проросійського політика з Дніпра Геннадія Гуфмана .


У 2020 році Гуфман став першим заступником голови Дніпропетровської обласної ради і звільнився два тижні тому.
Гуфман дозволяв собі публічні заперечення здійснення збройної агресії росії проти України. А у листопаді 2020 року у Facebook написав про те, що “українська влада, не сперечаючись і в глибокому прогині, виконує всі поспіль вимоги посольства США, інших посольств G7, емісарів МВФ та бюрократії ЄС”.


Він фактично здійснював інформаційну діяльність в інтересах держави-агресора. Використовував терміни, які розповсюджує російська пропаганда, як от “партия войны”, тощо.


То ж, як бачимо дрейф Ярослава Янушевича у напрямку оточення себе представниками забороненої проросійської партії «ОПЗЖ» продовжується. Ці кандидатури логічно узгоджуються з приближенням до свого кругу інших представників російської партії «ОПЗЖ», про яких ми раніше писали – Юрій Стельмашенко, Інна Іванова та Олена Мазур. Скоріш за все, це не останні подібні призначення.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги:

Ситуація в Криму через підрив Каховської ГЕС: півострів на роки може залишитися без води

Небезпека у воді – витоки машинного мастила та детонація ворожих мін, знесених потоками

Що чекає Південь України після руйнування Каховського водосховища

Нова Каховка: вода піднімається швидкими темпами, окупанти тим часом поспіхом вивозять награбоване

Ядерний шантаж РФ, новий етап російської агресії – що кажуть експерти про підрив греблі Каховської ГЕС