Херсонська МВА витратить 775 тисяч гривень на оздоблення територіальної громади

Херсонська МВА витратить 775 тисяч гривень на оздоблення територіальної громади

Автор: Іван Підлісний 22 Янв. 2024 15:25

Херсонська МВА планує витратити 775 тисяч гривень на програму оздоблення та інформаційного супроводу на території міської громади. Відповідний документ оприлюднено на сайті міськради. 

З цієї суми понад 225 тисяч гривень чиновники хочуть витратити на придбання прапорів, тримачів для прапорів та флагштоки. Журналісти видання "Гривна" порівняли ціни, що вказані в програмі з вартістю прапорів в кількох інтернет-магазинах. 

Влада Херсона планує закупити два прапори України розміром 4х6 метри за 11490 грн за одиницю. Однак в інтернеті вартість таких прапорів коливається від 4 до 6 тисяч гривень. Простими словами, ціна в програмі завищена більше ніж в два рази. 

В програмі вказані державні та міські прапори по 630 грн за одиницю. В мережі можна знайти від 150 до навіть 900 гривень. Однак середня вартість складає близько 450 гривень у всіх виробників. 

Інші прапори, вочевидь, будуть замовляти окремо через нестандартні розміри. Ціна прапору України розміром 6х20 метрів в програмі вказана 25850 грн. Ми поцікавилися у одного з виробників вартість пошиву такого стягу. Нам пообіцяли розрахувати вартість виробництва, але потім перестали брати трубку. Під час першого спілкування була озвучена вартість прапору 6х10 метрів - близько 17 тисяч гривень. 

11700 грн Херсонська МВА планує витратити на кабінетний флагшток з двома атласними прапорами. Вартість в одному з профільному магазині вартість флагштоку коливається від 6 до 9,5 тисяч гривень, в залежності від матеріалу конструкції та розміру прапора. 

Ще по 27 тисяч гривень міська військова адміністрація запланувала на два вуличні флагштоки. Однак за тими параметрами, що вказані в програмі, ми знайшли конструкцї вартістю близько 24 тисяч гривень за одиницю.

Ще майже 550 тисяч гривень Херсонська МВА планує віддати на виготовлення та розміщення привітальної, інформаційної та соціальної реклами. В цю суму також входить і відзначення Дня працівників реклами - 10 тисяч гривень. В понад 278 тисяч гривень обійдеться саме розміщення банерів та постерів по місту. Залишок - виготовлення цих самих банерів, постерів та плакатів. А таких планують виготовити загалом 470 штук. 

Варто додати, що в соцмережах херсонці висловлюються щодо передачі цих коштів на придбання дронів та іншої необхідної амуніції для бійців ЗСУ. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів