Автор: Євген Веселов 20 Июня 2022 18:15

Фермери Херсонщини за безцінь продають свою продукцію

Фермери Херсонщини за безцінь продають свою продукцію

Фермерський гуртовий ринок у селі Великі Копані на Херсонщині до війни був майже самим крупним на Півдні України. З цього ринку овочі, фрукти та ягоди розходилися по всій країні, йшли за кордон і кормили тисячі родин сільгоспвиробників Херсонщини.

Сьогодні ж, потрапивши у тимчасову окупацію російської федерації, українські аграрії вимушені потерпати від грабунку «асвабодітєлей» і неможливості збути продукцію за конкурентними цінами. Є тільки Крим з грабіжницькими закупівельними цінами або внутрішній херсонський споживач, який не в змозі спожити все вирощене.

Як результат – ціни на городину в цілому по Україні цьогоріч вище, ніж у минулому. Подорожчав як борщовий набір, так й солодкі вітаміни.

Із соціальних мереж ми дізналися, яка станом на 19 червня ціна на овочі, фрукти і ягоди на оптовому ринку у Великих Копанях і порівняли із цінами на найкрупнішому в Західній Україні оптовому ринку «Шувар» станом на 20.06.2022 р.


Звісно, що ціни можуть відрізнитися в залежності від регіону, але в цілому різниця, як видно з моніторингу цін, по більшості найменувань майже у два рази більша. Це говорить й про те, що брак продукції з Херсонщини через окупацію привів не тільки до збитків місцевих аграріїв, а й до зростання вартості продуктів харчування в цілому по Україні.

При цьому ціни в Криму, куди окупанти вивозять награбоване, нижче ринкових, а в соціальних маркетах, які відкрили окупанти за допомоги херсонських колоборантів, ціни захмарні.

На жаль, така ситуація - це ще одне підтвердження, що «руській мир» особливо не відрізняється від орди варварів – цікавить тільки грабунок і нічого спільного із турботою про людей вони не мають.

 

Окупанти змушують жителів Херсонщини отримувати російські паспорти

Херсонська Буча: як росіяни катують і вбивають людей на півдні України

Зберігайте інформаційну гігієну! У мережі з'явився новий фейк про «ЗСУ вже на околицях Херсона»

Суцільні руїни. Військовий ЗСУ показав, на що окупанти перетворили село на Херсонщині