Донати під сакурами: херсонський волонтер дядя Гриша збирає на дрони на Закарпатті

Донати під сакурами: херсонський волонтер дядя Гриша збирає на дрони на Закарпатті

Автор: Марина Поліщук 06 Апр. 2024 12:40

Легендарний волонтер з Херсона Григорій Янченко продовжує свою подорож по містах України. Сьогодні він – на Закарпатті: Ужгород, Мукачево, Чернівці… За весь час своєї 10-річної волонтерської діяльності дядя Гриша зібрав близько 8 млн гривень для українських військових.

Турне дяді Гриші по містах України триває впродовж останніх 5 місяців. За цей час він об’їхав уже понад 10 міст. При цьому часу на відпочинок Григорій Миколайович собі не залишає: тільки повернувся з однієї поїздки – уже збирається в іншу.

Так, 26 березня на своїй сторінці у фейсбуці дядя Гриша, повернувшись із Прикарпаття, відзвітував:

«От і закінчилась моя чергова поїздка по містах України, як друзі називають її турне. […] Я дуже вдячний всім людям Прикарпаття; за ту допомогу що Ви надаєте нашим воїнам в боротьбі з ненависним ворогом. Я сподіваюсь, що Ви всі впевнені в нашій перемозі, як і я особисто», - написав Григорій Янченко.

А вже 31 березня він був в Ужгороді, заквітчаному рожевим цвітом сакур та магнолій.

«І от знову поїздка, але на цей раз на Закарпаття. Планувалося, що почнеться з Мукачево, але обставини трохи змінилися і почалося все з Ужгорода. З роботою прийшлося трохи затриматись, тому що приїхав в Ужгород на свята Великодня. Наразі я побачив красу, якої я не бачив ніколи в своєму житті. Цвітіння сакури, магнолії, це чудо, яке вражає. Походив по місту, відвідав історичні місця, відвідав футбольний матч Міная і Олександрії. Час пройшов не даремно, і я залишився задоволеним», - повідомив народний волонтер у соцмережі.

В Ужгороді дядя Гриша зустрівся з військовими, підтримав їх морально та разом із ними відвідав футбольний матч, повідомило місцеве видання «Закарпаття 24».

Упродовж тижня Григорій Миколайович збирав донати й подяки на центральній площі міста, під сакурами. А далі – поїздка в Мукачево та Чернівці.

Нагадаємо, 77-річний народний волонтер сьогодні збирає кошти на дрони для українських захисників.

«От один дрон коштує 18-19 тисяч гривень, а я їх везу на фронт 10, тобто це вже 190 тисяч», - розповів в одному з інтерв’ю дядя Гриша.

Кожен етап турне розрахований на місяць. У кожному місті волонтер працює тиждень, а четвертий тиждень витрачає, щоб закупити дрони й відвезти на схід. До речі, приєднатися до зборів дяді Гриші може кожен – реквізити зазначені на його сторінці у фейсбуці.

«У мене одна мрія: просто проїхати по всій Україні і надолужити те, що я не зміг отримати впродовж свого життя. Це Карпати, Закарпаття. Моя мрія відвідати, але не отак, те, що я зараз роблю, а просто проїхати, відпочити, подивитися», - так про свою мрію після перемоги розповів дядя Гриша в коментарі «Суспільному».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майже всі херсонці – благодійники: як, скільки та кому донатять жителі Херсонської громади

На світлинах: дядя Гриша в Ужгороді, початок квітня 2024 р. Фото: zakarpattya24.com та Фейсбук/Григорій Янченко

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів