«Для розграбованого музею цей прилад — справжній скарб»: Херсонському художньому музею доставили важливі прилади

«Для розграбованого музею цей прилад — справжній скарб»: Херсонському художньому музею доставили важливі прилади

Автор: Ганна Власенко 01 Февр. 2024 18:30

Херсонський художній музей багато чого пережив з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Нагадаємо, перед втечею із Херсона, окупанти вивезли колекцію картин, а після звільнення міста від нещадних терористичних обстрілів значно постраждала будівля музею. Проте, попри тяжкі випробування, музей живе, відновлюється, а його співробітники радіють кожній можливості зберегти музейні скарби.

Днями в музей волонтери доставили дуже необхідні прилади. З цього приводу на сторінці музею у Фейсбуці його співробітники оприлюднили допис-подяку.  

«Не можемо не поділитися своєю радістю: завдяки волонтерці Ірині Нікіфоровій, яка координує розподіл і доставку гуманітарної допомоги музеям від Центру допомоги мистецтву України/Ukraine Art Aid Center за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, маємо довгоочікуваний чудовий осушувач повітря!

Як ми мріяли про нього, особливо коли отримали в дар твори Олександра Журби та Олени Рибальченко! Картини були дещо вологі, і їх потрібно було просушити. Природний процес зайняв дуже багато часу, а якщо б тоді ми мали осушувач... Та й взагалі для розграбованого музею цей прилад — справжній скарб!

Але це ще не все! Зарядна станція EcoFlow, три гигрометри, пауербанк для телефона, подовжувач, ліхтар... Щиро дякуємо пані Ірині, яка знайшла для нас такі необхідні речі. Її допомога завжди вчасна, техніка якісна та вкрай потрібна. І нагадаємо, що саме Ірина Нікіфорова була першою, хто після деокупації міста протягнув Херсонському художньому музею руку допомоги», - написали співробітники Херсонського художнього музею.

 

Отримані від волонтерів прилади. Фото: Херсонський художній музей.

Також Херсонський художній музей щиро дякує поліції охорони, яка привезла допомогу з Києва в Херсон.

«Добрі справи єднають добрих людей. Щиро дякуємо всім за допомогу!», - наголосили у дописі музейники.

Читайте також: «До пральних машин ставилися краще, ніж до творів мистецтва»: спогади працівниці Херсонського художнього музею

На головній світлині: закриття вибитих вікон у будівлі художнього музею після ворожого обстрілу. Херсон, 10 квітня 2023 р. Фото/Суспільне

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів